DANTŲ PROTEZAVIMAS

Kas tai?

Danties emalis – tvirčiausia mūsų organizmo dalis, tačiau vis tik nėra neįveikiamas. Dėl amžiaus, įvairių traumų, patologijų ir rūgščių erozijos pažeidos (karieso) emalis dyla, silpsta. Šiuolaikinė odontologija ir pažangiausi dantų technologų laboratorijos sprendimai gali pasiūlyti platų dantų restauracijų spektrą – nuo kramtomųjų dantų anatomijos atstatymo iki estetinio priekinių dantų protezavimo plonytėmis laminatėmis. Skaitmeninės odontologijos galimybės leidžia atkurti danties paviršių plauko tikslumu – visapusiškam jūsų kramtymo komfortui bei restauracijų ilgaamžiškumui užtikrinti.

Kada reikia?

Didžiuojamės galėdami pacientams pasiūlyti itin platų dantų protezavimo paslaugų pasirinkimą, nuo pavienių dantų atstatymo skirtingų rūšių vainikėliais iki dantų tiltelių, ar viso lanko protezo. Protezuojami savi dantys bei dantų implantai. Paprastais žodžiais tariant, jei dantys nudilę, nuskilę, nulūžę, trūksta vieno, keleto ar viso lanko dantų, taip pat ieškote ilgaamžiško sprendimo, nepriekaištingos estetikos ir kramtymo laisvės – jūs tinkamas pacientas dantų protezavimui.

Procedūros eiga

Dantų protezavimas visiškai skausmo ir diskomforto nesukelianti procedūra, o dažnais atvejais tam pakanka vos keleto vizitų pas odontologą.

4 paprasti žingsniai

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos