3D technologijos odontologijoje

Šiuolaikinės technologijos, plačiai taikomos visose srityse, neaplenkia ir odontologijos. 3D technologijos odontologijoje užtikrina ne tik gydymo patogumą bei komfortą, tuo pačiu užtikrina darbo kokybę bei leidžia pasiekti maksimalius rezultatus. Tai nepamainomas gydytojo odontologo padėjėjas ir tarsi išankstinis “atsakymas” pacientui.

Padidinta gydymo sėkmės galimybė

Šiuolaikiniai ir inovatyvūs technologijų sprendimai odontologijoje palengvina ne tik gydytojo darbą, bet leidžia įvertinti ir nustatyti netgi būsimas išlaidas, kurios yra labai aktualios pačiam pacientui. Taip pat pagrįstai bei tiksliai įvertinti galimas rizikas ir žinoma, pateikti būsimą dantų vizualizaciją.

Dantų ir burnos ertmės nuskaitymas 3D skaitytuvu yra lanksčiai pritaikomas diagnostikai ir gydymo planų sudarymui. Be to padidina gydymo sėkmės galimybę ir suteikia specialistui didesnį pasitikėjimą rengiantis estetinėms arba atkūriamosioms procedūroms. Šiuo tyrimu remdamasis specialistas gali pasiūlyti pacientui tiksliausią ir labiausiai jo lūkesčius atitinkantį sprendimo variantą.

DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

3D dantų vaizdavimo privalumai

Tyrimai atliekami 3D atvaizdavimo priemonėmis yra labai svarbūs ir suteikiantys geresnę klinikinę patirtį tiek gydytojams, tiek pacientams. 3D dantų vaizdavimas leidžia gydytojams peržiūrėti dantų anatomiją iš skirtingų kampų ir padeda geriau suprasti anatomines struktūras, pavyzdžiui, geriau ir tiksliau jas išmatuoti.

O svarbiausia, tokiu būdu yra sutaupoma paciento laiko, nes atlikus 3D skenavimą klinikoje lieka jūsų dantų archyvas, kitaip tariant dantų atvaizdas, kurį, prireikus, galima panaudoti ateityje. 

Didžiausias 3D dantų vaizdavimo technologijos privalumas yra tas, kad specialistas gali planuoti numatomus gydymo rezultatus pasinaudodamas galingomis 3D programinės įrangos analizavimo ir modeliavimo priemonėmis.

Pacientas, savo ruožtu, taip pat gali matyti, ko tikėtis ir lengviau apsispręsti dėl pageidaujamo gydymo. 

Naudojant 3D dantų skaitytuvą, dantų specialistams suteikiamas tikslus ir išsamus vaizdas, kurį analizuodamas gydytojas turi visas sąlygas nustatyti dantų būklę ir nuspręsti koks gydymo būdas yra reikalingas.

Dėl aiškiai pateiktos informacijos pacientas turi galimybę dalyvauti dantų gydymo planavime. Toks atvaizdavimas yra patogesnis ir patrauklesnis pačiam pacientui, kadangi nebereikia kaskart nuimti antspaudų norint pagaminti kapas ar atliekant protezavimo darbus.

3D tyrimas – naudingas kiekvienam

Norint atitikti individualius paciento ar klinikinius poreikius dantų specialistai naudodamiesi 3D vizualizacijos lankstumu gali kontroliuoti nuskaitytų sričių ekspoziciją ir dydį.

Taigi drąsiai galime teigti, kad tai yra labiau produktas, nei paslauga, nes pacientas užsitikrina savo kartoteką klinikoje, kuri leidžia iškilusius klausimus spręsti ir nuotoliniu būdu.

Augant praktikai ir patirčiai labai siūlome pasinaudoti procedūros teikiamomis galimybėmis ir nauda, o taupydami „Šypsenos akademija“ klinikos pacientų brangų laiką,siūlome 3D tyrimą pasidaryti iškart po profesionalios burnos higienos procedūros.