IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS - TIK DABAR DANTŲ BALINIMAS LAZERIU - 149 EUR! *

*Reguliari paslaugos kaina 299 eur .

Kas yra dantų balinimas lazeriu?

Dantų balinimas lazeriu – tai estetinės odontologijos inovacija ir šiuo metu viena populiariausių odontologų teikiamų procedūrų. Tai itin veiksmingas ir saugus kelias nepriekaištingai baltos šypsenos link. Pakanka vos vienos visiškai neskausmingos procedūros, po kurios rezultatas išlieka dukart ilgiau nei įprastai, be to, maksimaliai sumažinta dantų jautrumo rizika balinimą lazeriu paverčia itin komfortabiliu.

 

Kur slypi paslaptis?

Metodikoje. Lazerio energija naudojama suaktyvinti dantų balinimo priemonę, pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną (kietą kaulinį danties audinį, sudarantį pagrindinę danties vainiko ir šaknies masę). Dantų balinimo medžiaga, kurios pagrindinė veiklioji medžiaga vandenilio arba karbamido peroksidas danties paviršių veikia perpus trumpesnį laiką. Trumpesnį laiką balinamąja medžiaga veikiamas danties emalis sudaro sąlygas holivudine balta šypsena mėgautis nuo pirmos minutės išėjus iš odontologinio kabineto ir sumažina galimą dantų jautrumą.

 

Ar dantų balinimas lazeriu saugus?

Dantų balinimas lazeriu yra visiškai saugi procedūra. Manoma, kad svarbiausi faktoriai, galintys pakenkti dantims, ypač emaliui ir giliau esantiems pulpos audiniams, yra rūgštinis baliklio medžiagos pH ir ekspozicijos trukmė. Manoma, kad kritinis pH lygis, kai įvyksta emalio demineralizacija, yra tarp 5,2 ir 5,8, todėl saugiausiais pripažįstami balikliai, turintys šarminį ar neutralų pH. Trumpinant balinimo medžiagos ekspozicijos trukmę, mažėja emalio pakenkimo rizika. Balinant lazeriu, baliklio ekspozicija dažniausiai būna bent kelis kartus trumpesnė lyginant su balinimu įvairiomis lempomis (LED, plazminėmis), todėl emalio pažeidimo rizika yra kur kas mažesnė palyginti su kitais dantų balinimo būdais.

 

Kaip atliekamas dantų balinimas lazeriu?

Atvykus į dantų balinimo procedūrą pas specialistą, pirmiausia visuomet nustatomos dantų patamsėjimo priežastys. Dažniausios dantų spalvos pasikeitimo priežastys: įpročiai (kavos, nikotino vartojimas) taip pat dažančių produktų naudojimas (raudonas vynas, juoda arbata, vaisvandeniai). Įtakos turi ir amžius, vaistinių preparatų vartojimas,fluorido perteklius, įvairios dantų traumos, paveldimumas. Tikslias dantų spalvos pakitimo priežastis nustatyti itin svarbu, nes nuo to priklauso procedūros efektyvumas. Neretai parenkamas ir visiškai kitas kelias – giluminis endodontinis dantų balinimas, kai balinamoji medžiaga įvedama į danties ertmę ir dantis balinasi iš vidaus).

 

Dantų balinimo etapai

 

  • Pirmas etapas – lūkesčių nustatymas.

Prieš pradedant dantų balinimo procedūrą, specialistas pagal specialią dantų spalvos paletę nustato pradinę dantų spalvą. Kartu numatomas norimas ir galimas pasiekti rezultatas. Didžiausia staigmena čia, jog standartiškai pagal dantų rakto paletę balinant dantis lazeriu galime tikėtis net iki 7 tonų šviesesnio dantų atspalvio.

 

  • Antras etapas – apsauga.

Tam, jog būtų išvengta nemalonių pojūčių uždedama dantenų apsauga.

 

  • Trečias etapas – balinimas.

Dantų emalis padengiamas balinamąja medžiaga. Baliklis aktyvuojamas lazerio impulsais, kartojant kas 15 sekundžių. Bendra balinimo procedūros lazeriu trukmė apima apie 30-45 min. Praėjus numatytam laikui nuimama dantenų apsauga ir nuvalomas balinimo gelis.

 

  • Ketvirtas etapas – rezultatas.

Baigus procedūrą specialistas dantų rakto pagalba padeda įvertinti išgautą efektą. Neretai tai būna momentas, kad pacientui skiriame keletą minučių asmenukei. Klinikiniai tyrimai rodo, kad balinant lazeriu ir naudojant tinkamą balinimo priemonę, dantų atspalvis gali pašviesėti net iki 7 – 10 tonų pagal Vita Shade Guide skalę. Tačiau, kaip minėta, dantų spalvos pokytis priklauso nuo daug įvairių veiksnių: pradinės dantų spalvos, esamų dėmių, emalio tankio, danties struktūros ir paciento amžiaus ir kitų priežasčių.

 

Svarbu

Siekiant maksimalaus rezultato prieš pat dantų balinimą lazeriu rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Norint išlaikyti tobulai baltą šypseną ilgam, iškart po procedūros ateinančias 48 val. reikėtų vengti dažančių produktų, susilaikyti nuo kavos. Dantų balinimo procedūrą lazeriu atlikti rekomenduojama ne dažniau kaip 1 – 2 kartus per metus. 

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite pirminei konsultacijai
Pasirinkite miestą: VilniusKaunas

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button