IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS - TIK DABAR BET KURIS PASIRINKTAS IMPLANTAS - 699 EUR! *

Į PASIŪLYMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • SKAITMENINIAI TYRIMAI
  • IMPLANTOLOGO KONSULTACIJA
  • GYDYMO PLANO SUDARYMAS
  • IMPLANTACIJA PASIRINKTU IMPLANTU
  • IMPLANTACINIS RINKINYS

 

*Reguliari kaina, priklausomai nuo pasirinkto implanto 824 – 1024 eur .

 

Dantų implantacija – kodėl prisiruošti užtrunka metų metus, o procedūrai atlikti 15 minučių ?

Pagrindinė priežastis abejoti – nerimas, dėl informacijos apie procedūrą trūkumo ir nusistovėję mitai. Iki šiol danties atstatymo procedūra implantu buvo laikoma itin sudėtinga chirurgine procedūra, lydima skausmo ir sudėtingo gijimo laikotarpio. Šiuolaikinė odontologija ir tikslus gydymo suplanavimas padeda išvengti bet kokių nemalonių pojūčių, o teisingai prižiūrimas implantas tarnauja visą gyvenimą.

Į pagalbą skaitmeniniai tyrimai

Esame tikri diagnostika ir nuodugnus ištyrimas  yra sėkmingo gydymo garantas. Prieš atliekant dantų implantavimą pacientams atliekami skaitmeniniai tyrimai (skaitmeninis dantų būklės tyrimas intraoraliniu skaneriu, kompiuterinė 3D tomografija), šių tyrimų dėka nustatoma gretimų dantų būklė,  sąkandis, kaulo kiekis, netekto danties vietoje bei milimetrų tikslumu suplanuojami pasirinkto implanto parametrai, implanto įsriegimo kampas .

Po implantacijos “braukiame” dienas iš gyvenimo ? Nebūtinai!

Procedūrai atlikti pakanka vietinės nejautros, o gijimas ne retais atvejais stebėtinai lengvas. Laikantis visų gydytojo nurodymų jau sekančią dieną galite grįšti į darbus bei įprasto gyvenimo būdo. Minimaliai apribojama tik intensyvesnė fizinė veikla – tenisas, bėgiojimas, aukšto intensyvumo treniruotės bei sunkus fizinis darbas. Tinimas ir mėlynės galimi, bet vis rečiau sutinkami. Implanto neprigijimo tikimybė siekia vos – 1-2 % . Valdome net ir menkiausias rizikas, todėl implanto neprigijimo atveju – perimplantavimo darbai atliekami visiškai nemokamai.

O kada “dantukas”?

Implantu atstatyta danties šaknis prie kaulo prigyja standartiškai per 3-5  mėn. Įsitikinus, jog su implantu “susigyvenome” galime implantą protezuoti pasirinktu vainikėliu. Didžiuojamės savos laboratorijos teikiamomis galimybėmis plauko pločio tikslumu suplanuoti danties protezavimo darbus bei suteikti galimybę pacientams pasirinkti jam artimiausią ir tinkamiausią protezo rūšį pagal medžiagiškumą bei gamybos technologijas.

Ką daryti, jog kaina “nesikandžiotų” ?

Visuomet ieškome kompromisų, kaip sudaryti palankiausias sąlygas kokybiškam gydymuisi. Todėl visiems klinikos pacientams suteikiame galimybę į atsiskaitymą už paslaugas išsimokėtinai. Neatidėliok procedūros – atidėk atsiskaitymą. 

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite pirminei konsultacijai
Pasirinkite miestą: VilniusKaunas

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button