TIK DABAR DANTŲ LANKO ATSTATYMAS ANT 4 IMPLANTŲ - 3999 EUR

Į PASIŪLYMO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • SKAITMENINIAI TYRIMAI
  • IMPLANTOLOGO KONSULTACIJA
  • GYDYMO PLANO SUDARYMAS
  • IMPLANTACIJA
  • IMPLANTACINIS RINKINYS
  • PROTEZAVIMAS LAIKINU PRISUKAMU PROTEZU ANT 4 IMPLANTŲ
  • PAPILDOMOS PROTEZAVIMO DETALĖS IR ATSPAUDINĖS MEDŽIAGOS

 

Bedančio žandikaulio gydymas – susigrąžinkite kramtymo ir gyvenimo kokybę

Bedantystė – neretai skamba kaip baisus verdiktas, stereotipiškai manant, jog dažniausiai sutinkama senjorų tarpe. Tačiau neretai tokios dantų ir dantenų ligos kaip parodontozė gali reikšti dantų netekimą ir ankstyvame amžiuje. Išimamos dantų plokštelės – vienintelė išeitis? Tikrai ne! Šiuolaikinės odontologijos sprendimai sudaro palankias sąlygas kur kas labiau inovatyviems metodams, vienas jų – viso žandikaulio lanko atstatymas fiksuojamu protezu. Po gydymo ir vėl galime džiaugtis pilnaverte mityba, taip pat šis metodas puikiai tinka žmonėms, dėl gomurinių plokštelių kamuojamiems refliukso ir iš esmės pacientui grąžina laisvę šypsotis.

Kokiais atvejais taikoma?

Dantų lanko atstatymas ant 4 implantų taikomas tuomet, kai žandikaulis bedantis arba likę dantys nebetinkami išsaugoti. Jei kaulinis audinys nutirpęs, tai taip pat ne verdiktas – chirurgas įvertina galimybę kauliniam pagrindui atstatyti (atliekama kaulo augmentacija). Kiekvienas atvejis vertinamas individualiai ir yra tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms.

 

ALL-ON-4® procesas

Pirmasis etapas – nuodugnus ištyrimas ir konsultacija. 

Konsultacijos metu ne tik aptariame galimybes ir paciento lūkesčius, bet ir vertiname atliktus tyrimus, sudarome gydymo planą, vizitų grafiką, apskaičiuojame aiškią finansinę sąmatą, kuri priklauso nuo paciento galimybių, poreikių ir pasirinkimo variantų. „Šypsenos akademija“ klinikoje taikome lanksčius mokėjimo būdus, atsižvelgiant į kiekvieno paciento situaciją individualiai. Mes siekiame visapusiško pacientų komforto, taip pat ir finansine prasme.

 

Antrasis etapas – implantacija. 

Vertinant skaitmeninius 3D tyrimus, skirtingais pjūviais, įvertinamas turimo kaulo kiekis ir preciziškai suplanuojami implantų parametrai, jų įsriegimo kampas bei padėtis. Tuomet vietinėje nejautroje, vienos procedūros metu atliekama implantacija. Dėl anksčiau minėtų inovatyvių sprendimų užtikrinama minimali chirurginė intervencija bei optimalus procedūros laikas, taip pat – nesudėtingas gijimo laikotarpis. 

 

Trečias etapas – siūlų išėmimas ir laikino protezo tvirtinimas.

Praėjus maždaug 7 – 10 dienų po implantacijos, pacientui atvykus į kliniką pašalinami siūlai ir tvirtinamas laikinas protezas. Ši procedūra yra nesudėtinga ir visiškai neskausminga. Iškart po jos, pacientas išleidžiamas su naująja šypsena.


Labai svarbu po procedūros laikytis visų gydytojo rekomendacijų, priežiūros plano. Implanto prigijimo laikotarpis trunka maždaug 6 mėn. Laikinas protezas lengvas, patogus, atrodo itin estetiškai. Niekas iš aplinkinių jo net nepastebės – o jūs galėsite ir vėl komfortiškai šypsotis bei susigrąžinti kramtymo kokybę. 

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite pirminei konsultacijai
Pasirinkite miestą: VilniusKaunas

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button