DANTŲ ATSTATYMAS MIEGANT

Dantų atkūrimas Jums miegant

Taikant „All-on-4®“ metodiką, pašalinami likę žandikaulio dantys ir įsriegiami 4 implantai, o ant jų tvirtinamas naujas, patogus, pilnai kramtymo funkciją atliekantis dantų protezas.

Šis metodas leidžia sumažinti chirurginių procedūrų kiekį ir išvengti sudėtingų kaulo priauginimo operacijų. Tai puiki alternatyva siekiant išvengti nepatogaus išimamo protezo nešiojimo. Šiuo metodu atkurti dantys yra itin stabilūs ir neišimami, todėl nesukelia diskomforto kramtant, priešingai nei išimami protezai - plokštelės.

Prieš dantų implantaciją nemažai pacientų jaučia nerimą ar baimę skausmui, kuri dažniausiai kyla iš seniau atlikto nekokybiško gydymo ar žemo skausmo slenksčio. Jeigu taip jaučiatės ir Jūs – „Šypsenos akademijoje“ siūlome sedaciją. Tai specialių medikamentų sukeltas negilus miegas, dėl kurio procedūros metu pacientai maksimaliai atsipalaiduoja, nejaučia streso, o pačios procedūros neatsimena visiškai arba atsimena tik iš dalies.

Kada reikia?

Unikali „All-on-4®“ gydymo metodika gali būti taikoma šiais atvejais:

 • 6 ar daugiau dantų viename žandikaulyje praradusiems pacientams, kuriems netinkamas segmentinis protezavimas;
 • Kai dėl periodontito paciento dantys tampa paslankūs;
 • Kaip alternatyva pacientams, nešiojantiems dantų plokšteles ar kitus išimamus protezus.

Kodėl reikia?

Netekus dantų, kramtymo funkcija neatliekama kokybiškai, todėl atsiranda virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio gali prasidėti galvos skausmai, nyksta žandikaulio kaulas, gali atsirasti ir kitų sveikatos sutrikimų. Taip pat pasikeičia išvaizda – įdumba lūpos, skruostai, atsiranda raukšlės. Netekę dantų tampame uždaresni, vengiame šypsojimosi.

Procedūros eiga

 • Tyrimai ir planavimas. Pacientui atliekamas nuodugnus dantų būklės ištyrimas ir suteikiama specialisto konsultacija.
 • Implantacija. Taikant intraveninę sedaciją sriegiami 4 implantai ir tvirtinamas dantų protezas gijimo laikotarpiui.
 • Protezavimas. Pasibaigus gijimo laikotarpiui tvirtinamas nuolatinis, neišimamas dantų protezas.

Specialūs pasiūlymai

Atsiskaitymo būdai „Šypsenos akademijoje“

 • Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele;
 • Atsiskaitymas lizingu – galimybė gydymo sumą išsimokėti net per 72 mėn. laikotarpį;
 • Atsiskaitymas lizingu – galimybė pradėjus gydymą atidėti pirmąją įmoką iki 3 mėn.;
 • Galimybė pasinautodi teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensacija protezavimo paslaugoms;
 • Galimybė atsiskaityti už paslaugas populiariausiais sveikatos draudimais: „Compensa Vienna Insurance Group“, „BTA Vienna Insurance Group“, „Lietuvos draudimas“, „Gjensidige“, „Seesam“, „ERGO“, „If“

Kiekvieną atvejį vertiname individualiai ir prisitaikome prie paciento finansinių galimybių. Tam tikslui taikoma itin lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema.

„All-on-4®“ protezo tipai:

Dantų protezas gijimo laikotarpiui

Dantų protezas gijimo laikotarpiui puikiai tinka tol, kol implantai stabiliai prigyja. Šis dantų protezas gali tarnauti net iki 2 metų, tačiau patariama jį pakeisti nuolatiniu dantų protezu praėjus 6 mėnesiams po implantacijos. Dantų protezas gijimo laikotarpiui savo spalva ir forma atrodo visiškai natūraliai, tačiau nėra toks atsparus krūviui kaip nuolatinis. Gijimo laikotarpiu šis protezas puikiai atlieka kramtymo funkciją, o pacientui po dantų šalinimo ir implantacijos nereikia jaudintis dėl dantų estetikos.

Protezas su metalo karkasu ir akriliniais dantimis

Šis protezas yra tvirtas, jo pagrindą sudaro metalinis (kobalto) karkasas, o dantys yra akriliniai. Akriliniai dantys atrodo ypatingai estetiškai ir tvarkingai, tačiau jie linkę šiek tiek greičiau nusidėvėti. Toks protezas tarnauja vidutiniškai apie 5-8 metus, po to akriliniai dantys turi būti atnaujinami ar pakeičiami. Nors šio tipo protezas turi didesnę lūžių tikimybę, tačiau yra lengvai sutvarkomi. Šio protezo kaina yra mažesnė, o kainos ir kokybės santykis yra puikus. Šiuos protezus reikia atidžiai prižiūrėti, nes jie yra linkę rinkti apnašas, dėl to gali keisti spalvą, prarasti paviršiaus blizgesį (ypač rūkant).

Protezas su titano baru ir garnitūriniais dantimis

Šis protezas gaminamas padengiant titaninį (itin gerai biologiškai žmogaus organizmo priimamą metalą) karkasą keramikos sluoksniu, kurio spalva atitinka natūralių dantų spalvą, todėl atrodo itin estetiškai, sukuria natūralių dantų įspūdį. Tai ilgaamžis dantų protezas, kuris nenusidėvi, tačiau kartais, protezo nesaugant, gali pasitaikyti jo apdailos lūžių. Šio protezo taisymas yra šiek tiek sudėtingesnis nei akrilinių dantų. Įvertinus savo finansines galimybes, tai puikus pasirinkimas, nes kainos ir kokybės santykis yra itin aukštas. Šis protezo kaina yra kiek mažesnė nei cirkonio keramikos protezo.

Protezas su cirkonio keramikos apdaila

Cirkonio keramikos protezas yra itin estetiškas ir tvirtas, gaminamas iš cirkonio oksido. Cirkonio keramikos protezas puikiai tinka pacientams, siekiantiems estetiško, ilgaamžio vaizdo ir tvirtos konstrukcijos. Būtent cirkonio keramikos protezas – geriausia estetikos ir tvirtumo kombinacija. Padengtas keramika protezas yra blizgus ir atrodo itin natūraliai, o, svarbiausia, minimaliai renka apnašas ir nekeičia spalvos. Šis protezas taip pat yra bioinertiškas ir nesukelia alergijos. Lyginant su kitais protezų variantais šis yra brangesnis, tačiau „Šypsenos akademija“ klinikose galimi lankstūs atskaitymo būdai bei išsimokėjimo galimybės, todėl pacientas nepajaus finansinio skirtumo.

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Mūsų partneriai

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos