DANTŲ BALINIMAS LAZERIU

Kas tai?

Dantų balinimas lazeriu – tai estetinės odontologijos inovacija ir viena iš populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Dantų balinimas lazeriu yra greitas ir efektyvus būdas turėti baltą šypseną ir rezultatu džiaugtis ilgą laiką.

Manoma, kad svarbiausi faktoriai, galintys pakenkti dantims, ypač emaliui ir giliau esantiems pulpos audiniams, yra rūgštinis baliklio medžiagos pH ir ekspozicijos trukmė. Renkantis šį dantų balinimo metodą, dantų balinimo priemonei suaktyvinti naudojama lazerio energija. Balinant lazeriu, baliklio ekspozicija dažniausiai būna bent kelis kartus trumpesnė lyginant su balinimu įvairiomis lempomis (LED, plazminėmis), todėl procedūra yra saugi, o rezultatas išlieka itin ilgai.

Norint išlaikyti tobulai baltą šypseną ilgam, 48 valandas po procedūros reikėtų vengti dažančių produktų, susilaikyti nuo kavos. Dantų balinimo procedūrą lazeriu atlikti rekomenduojama ne dažniau kaip 1–2 kartus per metus.

Dantų balinimo lazeriu privalumai:

  • Tai greičiausiai dantų spalvą šviesinantis metodas estetinėje odontologijoje – dantų balinimo gelis ant dantų yra laikomas vos 30 minučių.
  • Rezultatui pasiekti užtenka vos vienos procedūros, kuri trunka 45-60 minutes, o dantys pašviesėja vidutiniškai 8 tonais pagal „Vita Shade Guide“ skalę.
  • Procedūra yra saugi.
  • Pasiektas rezultatas yra ilgalaikis – dantų baltumo efektas išlieka iki vienerių metų.

Procedūros eiga

Užtenka vos vieno 45-60 minučių trukmės vizito po kurio rezultatą matysite iš karto! Dantų balinimui lazeriu atlikti reikalingi vos 4 žingsniai.

4 paprasti žingsniai

BALTUMO PALAIKYMAS NAMUOSE KAPOMIS PO DANTŲ BALINIMO LAZERIU

Kas tai?

Siekiant išlaikyti dantų baltumą po dantų balinimo lazeriu procedūros kuo ilgiau, siūlomas dantų baltumo palaikymas namuose su individualiai pagamintomis dantų balinimo kapomis.

Po dantų balinimo procedūros paciento dantys nuskenuojami 3D skeneriu ir skaitmeninėje laboratorijoje suformuojamas užsakymas asmeninėms kapoms gaminti.

Dantų balinimo procedūrą atliksite namuose patys – tereikės į kapas įšvirkšti specialaus balinamojo gelio ir įsidėti jas į burną nakčiai ar kitu Jums patogiu metu pagal specialisto suteiktas rekomendacijas. Galėsite pasirinkti, kokiu dantų balinimo geliu norėsite balinti dantis namuose. Tai pats patogiausias būdas balta šypsena džiaugtis dar ilgiau!

Gydytojai

Norite išbandyti dantų balinimą?
O gal nežinote, kuris iš balinimo būdų Jums tinka labiausiai? Vos kelių mygtukų paspaudimu registruokitės jau dabar ir mūsų specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus.

Ką svarbu žinoti prieš dantų balinimą?

  • Pasirinkti tinkamiausią dantų balinimo būdą padės burnos higienos specialistas, kuris konsultacijos metu įvertins Jūsų individualią dantų būklę, prireikus, paskirs papildomus diagnostinius tyrimus ir/ar gydymą. Dantų balinimo metu dantys ir dantenos turi būti sveiki.
  • Siekiant geresnio dantų balinimo rezultato, prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinamos apnašos ir kiti nešvarumai.
  • Po dantų balinimo procedūros odontologijos klinikoje, siekiant užtikrinti maksimalius rezultatus, rekomenduojame palaikomojo balinimo kursą namuose, individualiai sukurtomis balinimo kapomis, iki 14 dienų. Labai svarbu balinimą namuose atlikti laikantis specialisto pateiktų nurodymų. Netaisyklingai balinant dantis galima pažeisti dantų emalį bei sudirginti dantenų audinius, o rezultatas gautis netolygus.
  • Svarbu žinoti, kad atliekant dantų balinimą dantų plombos, laminatės, vainikėliai ir negyvi dantys nebąla, todėl dantų restauraciją (laminačių dėjimą, estetinį plombavimą, dantų protezavimą) reikia atlikti po dantų balinimo procedūros. Jei turite negyvybingus dantis, kurie dėl traumos ar turėto endodontinio gydymo pakeitė spalvą, jų spalvą galima pakeisti tik endodontinio dantų balinimo metu.
  • Jei turite kariozinius dantų pažeidimus, senas, pralaidžias dantų plombas ar abrazinius dantų pažeidimus, sergate dantų ar kitomis sunkiomis ligomis, specialistas Jums gali nerekomenduoti atlikti dantų balinimo procedūros.
  • Dantų balinimas nerekomenduojamas nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 metų.

Kiek tai kainuos?

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos