DANTŲ IMPLANTACIJA

„Šypsenos akademijos“ pacientų atsiliepimai

Reikėjo implantuoti krūminį dantį. Specialistai detaliai paaiškina ką ir kaip darys ir puikiai atlieka savo darbą. Operacijos metu praktiškai nejutau jokių nemalonių jutimų (:-))! Detaliai paaiškina kaip gyventi, elgtis po operacijos. Sekančią dieną paskambino ir teiravosi apie savijautą, gijimą. Paslaugus maloniai bendraujantis personalas. Rekomenduoju!

Geriausi atsiliepimai implantuojančiam gydytojui Aidui, jo asistentei, protezuotojai Dovilei, taip pat klinikos vadovei Kristinai. Ačiū jiems už didelį rūpestį, kurio dėka galėjau pamiršti visas savo implantacijos baimes, nes kiekviename krustelėjime buvo rūpinamasi mano komfortu ir klausiama ar tikrai viskas gerai, kaip aš jaučiuosi. Tikrai dar grįšiu į šią kliniką!

Tik geriausi atsiliepimai "Šypsenos akademijai"! Eidamas pirmą kartą, galvojau mirsiu iš skausmo, bet likau gyvas ir galiu konstatuoti faktą, kad skausmo praktiškai nejutau, už ką didelis ačiū Akademijos personalui. Jūs tikri Profesionalai! Ačiū dar kartą ir Sėkmės! Rekomenduoju 💯 nuošimčių!

Greitas ir neskausmingas būdas atkurti prarastus dantis

Dantų implantas – tai mažas titaninis varžtelis, sriegiamas į kaulą, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Ant implanto yra tvirtinama danties karūnėlė. Implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys.

Neturint visų dantų, atsiranda virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio prasideda galvos skausmai, nyksta kaulas. Taip pat kinta išvaizda – įdumba lūpos, skruostai, darosi raukšlės.

Kodėl turėčiau rinktis „Šypsenos akademiją“ dantų implantacijai?

  • 99 % mūsų klientų implantaciją pas mus atliktų dar kartą.
  • Kiekvienas mūsų klientas turi asmeninį vadybininką, kuris kuruoja pacientą viso gydymo metu.
  • Siūlome didžiausią implantų asortimentą.
  • Turime galimybę atlikti implantaciją su narkoze.
  • Suteikiame galimybę atsiskaityti lizingu.

Gydymo kelias

Dantų atstatymas implantais paprastai užtrunka nuo 4 iki 6 mėnesių. Ir susideda iš keleto žingsnių.

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Mūsų partneriai

Dažnai užduodami klausimai