DANTŲ IMPLANTACIJA MIEGANT

Greitas ir neskausmingas būdas atkurti dantis jums miegant

Prieš dantų implantaciją nemažai pacientų jaučia nerimą ar baimę skausmui, kuri dažniausiai kyla iš seniau atlikto nekokybiško gydymo ar žemo skausmo slenksčio. Jeigu taip jaučiatės ir Jūs – „Šypsenos akademijoje“ siūlome sedaciją. Tai specialių medikamentų sukeltas negilus miegas, dėl kurio procedūros metu pacientai maksimaliai atsipalaiduoja, nejaučia streso, o pačios procedūros neatsimena visiškai arba atsimena tik iš dalies.

Kodėl reikia?

Neturint visų dantų, atsiranda virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio prasideda galvos skausmai, nyksta kaulas. Taip pat kinta išvaizda – įdumba lūpos, skruostai, darosi raukšlės.

Procedūros eiga

Dantų atstatymas implantais paprastai užtrunka nuo 4 iki 6 mėnesių. Ir susideda iš keleto žingsnių:

 1. Planavimas. Nuodugnus ištyrimas (3D kompiuterinė tomografija), konsultacija ir tikslus gydymo plano sudarymas.
 2. Implantavimas. Danties šaknis atkuriama pasirinktu implantu taikant intraveninę sedaciją.
 3. Gijimo laikotarpis. Paprastai 3-4 mėn. gijimo laikotarpiu ant implanto tvirtinama speciali gijimo galvutė.
 4. Protezavimas. Implantui prigijus atstatomas ir pats danties vainikas.

Kodėl turėčiau rinktis „Šypsenos akademiją“ dantų implantacijai?

„Šypsenos akademijos“ pacientų apklausos rodo, kad 99 proc. jų šią kliniką rinktųsi dar kartą. Mūsų pacientai vertina tai, kad:

 • Galime atlikti dantų implantaciją su sedacija;
 • Turime didžiausią dantų implantų asortimentą Lietuvoje; 
 • Kiekvienas mūsų pacientas turi asmeninį vadybininką, kuris kuruoja pacientą viso gydymo metu.

Specialūs pasiūlymai

Atsiskaitymo būdai „Šypsenos akademijoje“

 • Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele;
 • Atsiskaitymas lizingu – galimybė gydymo sumą išsimokėti net per 72 mėn. laikotarpį;
 • Atsiskaitymas lizingu – galimybė pradėjus gydymą atidėti pirmąją įmoką iki 3 mėn.;
 • Galimybė pasinautodi teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensacija protezavimo paslaugoms;
 • Galimybė atsiskaityti už paslaugas populiariausiais sveikatos draudimais: „Compensa Vienna Insurance Group“, „BTA Vienna Insurance Group“, „Lietuvos draudimas“, „Gjensidige“, „Seesam“, „ERGO“, „If“

Kiekvieną atvejį vertiname individualiai ir prisitaikome prie paciento finansinių galimybių. Tam tikslui taikoma itin lanksti atsiskaitymo už paslaugas sistema.

Galimybės

Vienmomentė implantacija

Puiki išeitis nepataisomai sugedus vienam ar keliems dantims, patyrusiems traumas. Implantas sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą, todėl maksimaliai sumažinamas gijimo laikas. Kad nebūti be danties, esant poreikiui po procedūros galima fiksuoti laikiną danties protezą. Nuolatinis protezas dažniausiai fiksuojamas po trijų mėnesių.

Tilto fiksavimas ant pavienių implantų

Jei netekote trijų dantų toje pačioje zonoje, juos galima atkurti panaudojus tiltinę konstrukciją. Išlaikant tam tikrą atstumą sriegiami du implantai, vėliau ant jų fiksuojamas trijų dantų tiltas.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas - All-on-4 metodika

All-on-4 (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Tai puiki alternatyva siekiant išvengti nepatogaus išimamo protezo nešiojimo.

Vieno vizito metu pašalinami visi likę dantys ir sriegiami 4 implantai, ant kurių tvirtinamas neišimamas laikinas protezas.

Implantams prigijus kaule, laikinas protezas keičiamas nuolatiniu, neišimamu protezu.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas plokštele ant dviejų implantų

Įprasta išimama plokštelė dažnai erzina pacientą, nes ji pasižymi nestabilia fiksacija bei neefektyvia kramtymo funkcija. Norint užtikrinti plokštelės stabilumą, galima ją fiksuoti ant dviejų įsriegtų implantų. Šis protezas išimamas, tačiau naudojimo prasme patogesnis nei įprasta plokštelė. Išsaugomi skonio receptoriai, nes viršutinio žandikaulio plokštelės gomurinė dalis giliau kerpama.

„Šypsenos akademijos“ pacientų atsiliepimai

Reikėjo implantuoti krūminį dantį. Specialistai detaliai paaiškina ką ir kaip darys ir puikiai atlieka savo darbą. Operacijos metu praktiškai nejutau jokių nemalonių jutimų (:-))! Detaliai paaiškina kaip gyventi, elgtis po operacijos. Sekančią dieną paskambino ir teiravosi apie savijautą, gijimą. Paslaugus maloniai bendraujantis personalas. Rekomenduoju!

Geriausi atsiliepimai implantuojančiam gydytojui Aidui, jo asistentei, protezuotojai Dovilei, taip pat klinikos vadovei Kristinai. Ačiū jiems už didelį rūpestį, kurio dėka galėjau pamiršti visas savo implantacijos baimes, nes kiekviename krustelėjime buvo rūpinamasi mano komfortu ir klausiama ar tikrai viskas gerai, kaip aš jaučiuosi. Tikrai dar grįšiu į šią kliniką!

Tik geriausi atsiliepimai "Šypsenos akademijai"! Eidamas pirmą kartą, galvojau mirsiu iš skausmo, bet likau gyvas ir galiu konstatuoti faktą, kad skausmo praktiškai nejutau, už ką didelis ačiū Akademijos personalui. Jūs tikri Profesionalai! Ačiū dar kartą ir Sėkmės! Rekomenduoju 💯 nuošimčių!

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Mūsų partneriai

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos