Dantų skausmas – nekentėkite!

Turbūt kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime yra susidūręs su dantų skausmu. Dantų skausmas tai vienas pačių nemaloniausių pojūčių, kuris vargina ne tik fiziškai bet ir emociškai.

Dantų skausmas atsiranda esant tam tikram pažeidimui, kuris gali būti sąlygotas keleto priežasčių. Kartais dėl tam tikrų priežasčių kylantis dantų skausmas gali nekelti pavojaus, o priežastis gali būti lengvai pašalinta laiku atlikus dantų gydymą, tačiau pagalbos reikia kreiptis nedelsiant, priešingu atveju problema gali ūmėti ir gali kilti pavojus netekti danties. Vienas pačių paprasčiausių būdų dantų skausmo prevencijai – tai reguliarūs profilaktiniai vizitai pas gydytoją odontologą. Tačiau jei jau per vėlu ir susidūrėte su dantų skausmu raginame nedelsti ir kuo greičiau ieškoti profesionalios pagalbos. 

Dėl ko skauda?

Viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių esant pastoviam danties skausmui – tai dantyje esančio nervo uždegimas, kurį sąlygoja stipriai pažengęs dantų ėduonis. Taip pat skausmą gali sukelti protinių dantų dygimas arba atsiradęs uždegimas aplink šiuos dantis esančiose dantenose.

Kita dažnai pasitaikanti skausmo priežastis yra danties pūlinys, tuomet kankina skausmas su patinimu, gali pakilti temperatūra, jaučiamas tvinkčiojimas. Dar viena neretai pasitaikanti liga, kuri gali sukelti skausmą – tai dantenų uždegimas (periodontitas). Taigi dantų skausmas gali kilti dėl įvairių priežasčių, nuskausminamieji vaistai, kurių dažniausiai griebiamasi susidūrus su skausmų – tai viso labo trumpalaikis sprendimo būdas.

Galvokime ne apie pasekmes, o apie priežastis, nuskausminamieji kartais gali ir išvis nepadėti arba nutolinti skausmą tik labai trumpam laikui, tad rekomenduojame nedelsiant kreiptis pagalbos į „Šypsenos akademija“ klinikos specialistus, kurie profesionaliai ir tiksliai nustatys dantų skausmo priežastį ir kuo skubiau ją pašalins.

Svarbiausia – greita reakcija ir efektyvi pagalba

Akivaizdu, kad atsiradus dantų skausmui sprendimo būdas tėra vienas – neatidėliotinas vizitas pas gydytoją odontologą. Negydoma problema niekuomet nepraeina savaime be pasekmių, o kartais net kelios paros yra itin svarbios. Esant skausmui dantų ir dantenų srityje svarbiausia neužsiimti savigyda, nekentėti ir laiku kreiptis į gydytoją odontologą,  kuris vienintelis jums gali suteikti profesionalią skubią pagalbą. 

Atsiradus danties skausmui nei vienas tikriausiai nenorėtų kentėti kelių parų kol sulauks vizito pas gydytoją odontologą. „Šypsenos akademija“ klinikoje  į skubią pagalbą pacientams su skausmu žiūrima labai rimtai bei atsakingai ir visuomet tokie pacientai yra priimami tą pačią dieną.

Vienas blogiausių variantų kai skausminga problema užklumpa savaitgalį, kada odontologijos klinikos nedirba, bet „Šypsenos akademija“ klinika dirba! Ne tik darbo dienomis, bet ir kiekvieną šeštadienį mūsų specialistai yra pasiruošę suteikti reikiamą pagalbą greitai, efektyviai ir laiku.

Žymos: