Dantų technikos laboratorija – tai ne tik naujausios technologijos ir įranga

Ruošiatės šypsenos restauracijai? Nerimaujate, kaip atrodys jūsų šypsena po šios procedūros? Ar ji bus tokia pati tobula kokią matėte reklaminiame klipe, nuotraukoje ar kitame paveikslėlyje?

Šiais laikais šypsenos restauracija ne tik kramtymo funkcijos sugrąžinimas ir galimybė mėgautis mėgstamu maistu, tai kur kas daugiau – tai jūsų dantys, šypsena, kurios kiekvienas norime būtent tokios kokią įsivaizduojame, apie kokią svajojame. Taip, „Šypsenos akademija“ klinikos specialistai padės jums susikurti savo svajonių šypseną, būtent tokią kokios norite – tobulą jums.

Gydytojo, paciento ir dantų technologo trio

Šypsenos rekonstrukcija tai užduotis, kurią turi įveikti darni trijų žmonių komanda, kurią sudaro gydytojas odontologas, pacientas ir dantų technologas. Tik vieningai dirbant kartu, o svarbiausia, susikalbant ir aiškiai suprantant vieni kitus – pasiekiamas norimas rezultatas. Dažnai kalbant apie dantų klinikos darbą ir pacientų tobulos šypsenos lūkesčius, dantų technologas paliekamas „užkulisiuose“.

Taip, iš tiesų, gydytojas odontologas koordinuoja visą pokalbį su pacientu, tarpusavio bendradarbiavimą ir pasirinkimo  bei realizacijos procesą, jis tarsi sija jungianti pacientą su dantų technologu.

Tačiau dantų technologas užima labai svarbią poziciją, nes būtent jis yra tas juvelyras, kuris laboratorijoje įgyvendina tiek gydytojo viziją, tiek paciento svajonę. Tad supratimas ir įsiklausymas yra svarbiausi aspektai šios trijulės bendradarbiavime.

Dantų technikos laboratorija
Dantų technikos laboratorija

Kryptingas dantų technologų darbas

Dantų technikos laboratorijoje atliekama daug įvairių darbų, gaminami skirtingų tipų protezai, dantų užklotai, laminatės ir kiti nuostabūs kūriniai, tad kiekvienas dantų technologas turi savo mėgstamą ir geriausiai įvaldytą darbo kryptį.

„Šypsenos akademija“ klinikos laboratorijoje dirba daug įvairių specializacijų dantų technologų. Vienų „darbinis arkliukas“ yra dantų protezavimas ant implantų, kiti daugiau realizuojasi kurdami protezus ant nuosavų dantų, taip pat yra didelė profesionalų komanda dirbanti su dantų estetine zona: dantų estetiniais vainikėliais, laminatėmis.

Šie žmonės yra atsidavę savo darbui, jie valandų valandas praleidžia modeliuojami dantų formą, kurdami pageidaujamą spalvą, parinkdami medžiagas, išgaudami plonybes, subtilybės ir eleganciją – tai labai kruopštus juvelyrinis darbas, reikalaujantis ne tik susikaupimo, tikslumo, kantrybės, bet ir atsidavimo. Todėl labai svarbu, kad komandoje dalyvaujantis „juvelyras“ gautų tiek labai tiksliai išsakytą paciento norą, tiek aiškiai suderintą gydytojo odontologo viziją, kaip šį paciento norą galima būtų įgyvendinti ir paversti realybe.

Technologijų nauda komunikacijai

Naujosios technologijos skirtos ne tik darbams, procesams atlikti ar padeda taupyti tam tikrus resursus, bet puikiai pasitarnauja ir komunikacijoje tarp paciento, gydytojo ir technologo, informacijos tikslumo užtikrintumas ir aiškumas yra vienas svarbiausių dalykų, norint pasiekti išsvajotą rezultatą.

Ryšys tarp žmonių ir vienas kito supratimas „iš pusės žodžio“ yra nuostabus dalykas, bet kai kalbame apie odontologiją – čia tikslumas yra itin svarbus, kiekviena mikro dalelė yra aukso vertės. Todėl nuodugnūs tyrimai ir vizualizacijos yra tiesiog būtinybė.

Komunikuojant ne tik verbaline išraiška, bet ir turint prieš akis nuodugnių tyrimų rezultatus bei skaitmeninį vaizdo modelį – komunikacija ir laukiamo rezultato užtikrintumas tampa daug aukštesnio lygio. Tad norintiems pamatyti savo svajonių šypseną realybėje  tereikia užsiregistruoti

Dantų technikos laboratorija

Žymos: