ESTETINĖ ODONTOLOGIJA

Kas tai?

,,Holivudinė šypsena“ arba ,,šypsena – gražiausias aksesuaras“. Itin girdėtos frazės? Iš tiesų, šiomis dienomis vis daugiau dėmesio skiriame savo šypsenos puoselėjimui. Ir visiškai ne veltui – psichologai teigia, jog net 74 % žmonių nesąmoningai jaučia palankumą plačiai besišypsantiems žmonėms. O pats besišypsantysis – tiesiogiai įtakoja savo sveikatą, mat šypsantis žmogaus organizme gaminasi endorfinai, aktyvinama imuninė sistema, atsipalaiduoja raumenys, gerėja deguonies tiekimas. Nustebtumėte kokios mažytės detalės mus varžo šypsotis – dantų forma, spalva, tarpeliai ir daugybė kitų minimalių problemų, kurias nesunkiai sprendžia estetinė odontologija.

Kada reikia?

8 iš 10 apklaustųjų tobulą šypseną pirmiausia sieja dantų spalva, tačiau tai nėra vienintelis faktorius, kurį tobulina estetinė odontologija. Estetiškai koreguoti galima ir priekinių dantų vainikėlių formą, ilgį, tarpelius tarp dantų ar nežymią danties rotaciją (dantų persidengimą, pasisukimą). Estetinė odontologija apima: dantų balinimo, estetinio plombavimo ir protezavimo procedūras. Dažnais atvejais šias paslaugas kombinuojant kartu. Estetinė odontologija – kelias į visapusišką laisvę šypsotis!

Procedūros eiga

Estetinėje odontologijoje visuomet rekomenduojama skubėti lėtai. Pats rezultatas galimas pasiekt vos per kelis vizitus, tačiau visa estetikos sėkmė slypi mažytėse detalėse – svarbu itin preciziškai pamatuoti kiekvieną jų.

6 paprasti žingsniai

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Kiek tai kainuos?

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos