ESTETINĖ ODONTOLOGIJA

Kas tai?

Statistika byloja, jog daugiau kaip 80% žmonių nėra iki galo patenkinti savo šypsena. Net ir sveika šypsena gali varžyti, o gražią šypseną siejame su dantų spalva, vainikėlių ilgiu ir forma. Išgauti tobulą ir harmoningą šypseną padeda estetinė odontologija – t.y. dantų balinimas, estetinis plombavimas arba dantų laminatės (venyrai).

Kada reikia?

Estetinis dantų plombavimas arba dantų laminatės padeda išspręsti daugelį estetinių problemų tokių kaip: baltumo netekę, pigmentuoti, maži, nežymiai persidengę, pasisukę dantys, netolygi dantų forma, nuskilę dantų krašteliai, taip pat estetinis plombavimas arba laminatės padeda uždaryti nepageidaujamai didelius dantų tarpelius. Estetinės odontologijos tikslas – sukurti harmoningą natūraliai atrodančią šypseną kuri suteiktų pacientui visapusišką laisvę šypsotis!

Procedūros eiga

Estetinėje odontologijoje visuomet rekomenduojama skubėti lėtai. Pats rezultatas galimas pasiekt vos per kelis vizitus, tačiau visa estetikos sėkmė slypi mažytėse detalėse – svarbu itin preciziškai pamatuoti kiekvieną jų.

4 paprasti žingsniai

E-Max® - tai itin aukštos kokybės medžiaga iš ličio disilikato.  Ši keramikos rūšis dėl savo medžiagiškumo ir gamybos metodo nors ir itin plonytė tačiau yra 4 kartus stipresnė nei metalo keramika, bei sukuria ypatingai estetišką ir natūralų rezultatą.

E-Max® laminatės gaminamos presavimo būdu, kai pirmiausia laminatės yra išliejamos, o tuomet supresuojamos todėl pasižymi ilgaamžiškumu, paprastai tokia laminatė tarnauja nuo 15 iki 20 metų.

Estelite® Asteria - tai visame pasaulyje pripažinta, kaip viena geriausių, kompozitinė medžiaga, naudojama atliekant estetinį plombavimą.

Estelite® Asteria pasižymi nepriekaištinga estetika ir blizgesiu, o japonų gydytojo Dr. Noboru Takahash patentuota 2 žingsnių Estelite® Asteria sluoksniavimo dizaino sistema padeda rasti tinkamiausią dantų spalvos toną nuo pačių balčiausių iki itin natūralių atspalvių. Supra - nano sferinio užpildo technologija išskiria šios medžiagos fizines savybes neprilygstamu patvarumu.

Gydytojai

Mūsų estetinės odontologijos architektai pasiruošę padėti Jums siekti savo svajonių šypsenos. Neatidėliokite savo svajonės tobulos šypsenos link.

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos