Gydytojo odontologo bendradarbiavimo su dantų techniku svarba

Šypsenos ir dantų harmoningam bei estetiniam vaizdui sukurti turi reikšmės ne tik protezo spalva, forma, bet ir protezuojamo danties padėtis dantų lanke, dantenų ar burnos gleivinės sveikata, dantenų forma, sukandime dalyvaujančių dantų forma bei kramtymo judesių ypatumai.

Kadangi tiek daug aspektų lemia tobulo protezo paruošimą, kuris idealiai jums tiktų ir atitiktų ar net pranoktų visus jūsų lūkesčius – aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kurioje butų stiprus gydytojo ir dantų techniko tandemas yra ypač svarbus. Dantų technikas yra būtent tas žmogus, kuris pasinaudodamas informacija gauta iš gydytojo odontologo projektuoja patį protezą ar laminatę.

Dantų atkūrimo procesas nėra lengvas

Gražios šypsenos kūrimo procesas – tai sunkus darbas, reikalaujantis ne tik daug kruopštumo, bet ir įžvalgos, bei harmoningo komandinio darbo. Paruošus dantis ar dantų implantų protezų atramas nuimami atspaudai, užpildomas užsakymas dantų technikos laboratorijai pagaminti protezą pagal individualiai numatytus parametrus: konstrukcija, spalva.

Prieš registruojant sukandimą yra vertinama bendra paciento sveikatos būklė ir esant reikalui pacientas gali būti siunčiamas kitų specialistų konsultacijai. Registruojami papildomi paciento estetiniai, funkciniai parametrai pagalbinėmis priemonėmis (pvz. fotonuotraukos, veido lankas, aksiografija ir kt.).

Kito apsilankymo metu matuojamas protezo pusgaminis, vertinama jo tikimas, forma, spalva, taikomi kontaktai. Jeigu reikia – užsakymo lape nurodoma atlikti reikalingas protezo korekcijas dantų technologijos laboratorijoje. 

Tolimesnio vizito metu vertinamas pagamintas protezas, jo tikimas, tikslumas, kontaktai, išvaizda. Nesant trūkumų – aptariamas nuolatinio cementavimo (tvirtinimo) klausimas. Didesnės apimties darbai gali būti cementuojami (tvirtinami) laikinai, kad galima būtų įvertinti jų tikimą kiek panešiojus.

Nesant trūkumų – atliekamas nuolatinis cementavimas (tvirtinimas), tačiau pastebėjus tam tikrus neatitikimus, viskas vėl turi būti kruopščiai patikrinta, patikslinta ir siunčiama į dantų technikos laboratoriją išbaigti. Pažymėtina, kad tam tikri trūkumai gali atsirasti ir dėl nuskausminimo ar nejautros, kuri įgalina protezavimo veiksmus. Atkreiptinas dėmesys ir į tai, jog nuolatinai fiksavus nenuimamą protezą, jo spalva ne be gali būti keičiama.

Komandinio darbo pasekmė – geresnis ir greitesnis rezultatas

Kaip matote sąlyčio taškų tarp paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko yra išties nemažai. Taigi, puikiai išvystyta komunikacija komandoje – geriausių rezultatų garantas. „Šypsenos akademija“ klinika yra orientuota į glaudų paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą. 

Kad pasiekti puikių dantų protezavimo rezultatų ir išpildyti visus pacientų lūkesčius, „Šypsenos akademija“ klinikos specialistai visada siekia sukurti estetiškas, funkcionalias, preciziškai tikslias restauracijas. Atkartoti gamtos sukurtą danties natūralumą – dantų formą, proporcijas, spalvą, anatomiją, funkciją ir estetiką.

Nepriekaištingai kokybei pasiekti pasitelkiamos ne tik anatomijos ir gnatologijos žinios, manualiniai dantų technikų gebėjimai, bet ir kūrybiškumas, naujausios technologijos, modernios darbo metodikos ir moksliniais tyrimais patikrintos inovatyvios medžiagos.

Dantų technikas

Pasitelkę žinias, technologijas ir tiesiog žmogišką, nuoširdų ryšį „Šypsenos akademija“ klinikos komanda pasiruošusi parinkti pacientams tinkamiausią dantų atkūrimo būdą, kuris patenkintų visus lūkesčius. 

Efektyvaus komandinio darbo dėka darbai paprastai atliekami greičiau ir kokybiškiau. Mes esame motyvuoti ir suinteresuoti darbu, tad komandoje išspręsime visas sudėtingas situacijas. Tad jei norite ne tik kokybiško, bet ir greito rezultato, registruokitės

Žymos: