Ką svarbaus reikėtų žinoti apie dantų protezavimo procesą?

Jeigu nusprendėte rinktis protezavimą, o ne implantavimą, pirmiausia reikėtų pasidomėti šiuolaikinių technologijų galimybėmis ir apie dantų protezavimo procesą. Juk vienos klinikos naudojasi senesnėmis priemonėmis ir būdais, o kitos – pažangia įranga. Kodėl tai svarbu? Pirmiausia, jums tenka mokėti už paslaugas, kurių kokybė ne visada pateisina lūkesčius, nes senesni metodai turi didesnę paklaidą. Jei pagamintas protezas kelia nemažą diskomfortą, iš naujo tenka tirti, matuoti, šlifuoti. Taigi, visas šis protezavimo procesas apima finansus, laiką ir jūsų kantrybę. Jeigu norite sutaupyti, rinkitės modernius metodus.

3D intraoralinis skeneris lengvam ir kokybiškam protezavimui

Nenorite net pagalvoti apie įprastą dantų antspaudų nuėmimą? „Šypsenos akademija“ rekomenduoja išmėginti daugybės pacientų pamėgtą 3D intraoralinio skenerio tyrimą. Jo pagalba, vos per kelias minutes, paciento dantų vaizdas, trimatėje erdvėje perkeliamas į kompiuterio ekraną.   

Skenerio pagalba išvengiama paklaidų, kurios gali atsirasti nuimant įprastus atspaudus nuo dantų, o technikas laboratorijoje gali matyti itin tikslų dantų vaizdą kompiuterio ekrane ir iškart projektuoti planuojamą restauraciją. Juk daug patogiau, tiesa?

DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Kokia sėkmingo protezavimo paslaptis?

Tiesą sakant, į sėkmingą rezultatą veda daug svarbių žingsnių, vieną iš jų jau aptarėme – klinikos, turinčios modernią įrangą, pasirinkimas. Kitas, turbūt svarbiausias, etapas – detalūs tyrimai ir atidus gydymo planavimas. Nuo to priklausys laukiamas rezultatas. Juk jūs tikrai norite, kad protezai būtų patogūs ir ilgaamžiai?

Jei pasirinksite „Šypsenos akademiją“, dėmesį sutelksime į jūsų nusiskundimus ir lūkesčius. Siekdami užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę, paskirsime koordinuojantį gydytoją, kuris komunikuos su kitais, klinikoje dirbančiais specialistais, planuos vizitus ir gydymo eigą. Kadangi visus būtinus specialistus rasite pas mus, vienoje klinikoje, sutaupysite pinigus ir laiką.

Kitas, itin svarbus sėkmės faktorius – tinkamiausių, protezų gamybai skirtų, medžiagų pasirinkimas. Šiais laikais medžiagų įvairovė tikrai didelė, o skirtumai tarp jų ne visada būna labai ryškūs. Mes tikime, kad turėdami daug variantų, visuomet galėsime jums pasiūlyti tinkamiausią kainos ir kokybės atžvilgiu.

Ar tai būtų pilno kontūro cirkonio oksido vainikėlis, cirkonio keramika, o galbūt metalo keramika, mūsų protezuojantys gydytojai visuomet patars ir padės išsirinkti geriausią variantą. 

Dantų implantacija

Kaip matote, jei norite kokybiško ir gana greito rezultato, atitinkančio jūsų finansines galimybes, verta pasitikėti naujausiomis technologijomis apsirūpinusia klinika ir sąžiningai bei atidžiai dirbančiais specialistais. 

Žymos: