Kiek laiko trunka atkurti trūkstamą dantį

Net ir vieno danties praradimas gali sukelti nuolatinį diskomfortą: žmonės vengia šypsotis ir palaikyti tiesioginį kontaktą su kitu asmeniu. Tokiu būdu yra apribojimas socialinio gyvenimo aktyvumas ir krenta pasitikėjimas savimi. Kodėl žmonės linkę atidėlioti prarasto danties atkūrimo procesą? Juk delsimas gali sukelti liūdnas pasekmes ir tik prailginti gydymo procesą.

Blogiausia, kad žmonės net neįsivaizduoja kokie yra danties atkūrimo etapai, arba galvoja jog tai vieno vizito rezultatas ir mažiausiai 1500 eurų investicija iš karto. Tačiau danties implantacija yra labai rimta procedūra, kurią galime patikėti tik profesionaliems gydytojams odontologams. Ir iš principo tai nėra investicija, kuriai reikia iš anksto taupyti. Paaiškinsime, kaip viskas vyksta. 

Pirmiausia – tyrimai

Pirmojo vizito metu „Šypsenos akademija“ klinikoje visada prioritetas teikiamas išsamiems tyrimams. Nuodugniai ištyrus paciento būklę, gydytojas odontologas nustato, kokių tiksliai procedūrų reikės atkuriant dantį dantų implantais. Vienas iš esminių dalykų, kurį gydytojas įvertina kompiuterinės tomografijos pagalba – tai žandikaulio kaulo kiekis ir jo porėtumas.

Kaulo kiekis pasako kiek tiksliai yra kaulo, į kurį galima sriegti implantą. Čia viskas skaičiuojama mikronų tikslumu, nes odontologijoje tikslumas yra itin svarbus. Plonas ir žemas kaulas neleidžia įsriegti tam tikro ilgio bei diametro implanto, tokiu atveju yra būtina kaulo pridėjimo operacija (augmentacija). Tad nuodugniai ištyrus kaulą, gydytojas nusprendžia ar augmentacija yra reikalinga ar ne.

Taip pat jau pirmojo vizito metu parenkamas pageidaujamas ir tinkamiausias implantas. Jį pacientas taip pat gali rinktis pagal savo poreikius ar finansines galimybes.

atkurti trukstama danti

Danties implantacija – suplanuoti vizitai

Jei pirmojo vizito metu nusprendžiama atlikti kaulo pridėjimo operaciją, iškart sprendžiama ir tai, kada bus sriegiamas implantas. Vienais atvejais prieš sriegiant implantus, pirma turi sugyti pats kaulas, tai trunka apie šešis mėnesius, o kartais galima to pačio vizito metu ir priauginti kaulą ir sriegti implantą.

Praėjus gijimo laikotarpiui vertinamas kaulo ir implanto prigijimas, tinkamai prigijus kaului, žiūrint į nuotrauką išgautą kompiuterinės tomografijos metodu, iš principo tarp tikrojo kaulo ir priauginto skirtumas net nepastebimas. Taigi kaulo įvertinimas yra pagrindinis ir svarbiausias dalykas ruošiantis danties atstatymo operacijai. Kai implantacija atliekama estetinėje zonoje, ant jo per 48 valandas tvirtinamas laikinas vainikėlis, jeigu dantis yra kramtomasis – dažniausiai jis paliekama be apkrovos. Ir tik visiškai sugijus sukamas nuolatinis dantis – pasirinktos medžiagos danties vainikėlis.

Kainos pasiskirstymas

Dėl implantacijos etapų ir gijimo laikotarpių tvarkingai pasiskirsto ir finansinės paciento išlaidos. Gijimo etapas po augmentacijos – 6 mėnesiai, vadinasi už šią operaciją atsiskaityti pacientas turi net pusę metų.

Tuo tarpu gijimo laikotarpis po implanto įsriegimo trunka 4 mėnesius – šios operacijos biudžetą taip pat galima paskirstyti keturių mėnesių laikotarpyje. 

sypsenos akademija

„Šypsenos akademija“ klinikoje taikoma lanksti atsiskaitymo sistema, tad galiausiai  net po paskutinio žingsnio – vainikėlio uždėjimo, jums gali būti suteikta galimybė atsiskaityti už jį išsimokėtinai, pusės metų ar metų bėgyje.

Tad viskas jūsų rankose ir viską galime įveikti kartu, mažais žingsneliais. Svarbu nedelsti. Kuo ilgiau atidėliosite vizitą pas gydytoją odontologą dėl danties atstatymo operacijos, tuo didesnė tikimybė, kad vėliau bus tik sunkiau ,ir deja, brangiau.

Registruokitės ir neatidėliokite. Žinokite, kad kuo greičiau pašalinsite problemą, tuo būsite laimingesni ir labiau savimi pasitikintys, tuo dažniau šypsositės ir tuo daugiau šypsenų sulauksite iš aplinkinių.

Žymos: