Kiek laiko trunka pilna dantų lanko rekonstrukcija ALL-ON-4 metodu

Kiekvienas mes esame unikalus, unikalūs yra ir mūsų dantys bei jų būklė, tad turint omenyje, kad kiekvieno paciento situacija yra unikali, be nuodugnios apžiūros ir tyrimų neįmanoma pateikti tikslaus atsakymo, kiek laiko gali trukti pilna dantų lanko rekonstrukcija ALL-ON-4 metodu.

Tačiau atlikus nuodugnius skaitmeninius tyrimus, kiekvienam galime pasakyti kam reikia nusiteikti galvojant apie pilną dantų rekonstrukciją.

Chirurginė dalis

Pirmojo vizito metu, visas dėmesys skiriamas dantų, ir svarbiausia, kaulinio audinio situacijos bei būklės vertinimui. Labai svarbu yra nuodugniai ištirti patį žandikaulio kaulinį audinį, jo ilgį, aukštį, plotį.

Esant kaulo priauginimo procedūros poreikiui, nustatoma kokiu būdu ją atlikti yra palankiausia, ar visame žandikaulyje iš karto, ar iš pradžių vienoje žandikaulio pusėje, o po to – kitoje. Būtent kaulo augmentacijos procedūros poreikis, dantų lanko rekonstrukcijos procedūrą gali gerokai prailginti, kadangi po šios procedūros turi praeiti 6-9 mėnesiai (gijimo laikotarpis), norint pereiti prie implantų įsriegimo etapo (jeigu implantų sriegti kaulo priauginimo metu negalima). 

Priklausomai nuo to, kiek kaulo buvo planuota priauginti ir įvertinus kokią apkrovą kaulas gali atlaikyti – pasirenkamas įsriegiamų implantų skaičius ir diametras. Jei kaulo yra daugiau – galima sriegti keturis stambesnius implantus (ALL-ON-4 metodika), tačiau jei kaulas yra plonesnis ir/ar porėtas – stambių implantų sriegti negalima, naudojamas smulkesnių šešių implantų variantas – ALL-ON-6 metodika. 

Dantų implantacija
pilna dantų lanko rekonstrukcija

Protezavimo dalis

Po implantacijos, gijimo proceso laikas – mažiausiai keturi mėnesiai. Atsižvelgus į paciento situaciją ir jo poreikius, šio gijimo proceso metu yra galimybė prisukti laikiną, plastikinį protezą ar pritaikyti paciento turėtą estetinę plokštelę.

Nuolatinis protezas yra renkamas tik tada kai implantai yra pilnai sugiję, tai gali trukti nuo pusės metų ar metų, tai priklauso nuo viso gijimo proceso sėkmės. Prisukus nuolatinį protezą, reikėtų pabrėžti, jog teisinga jo priežiūra ir higiena yra itin svarbus aspektas, tad „Šypsenos akademija“ klinikos gydytojai odontologai daug dėmesio skiria ir švietimui apie protezų priežiūrą.

Finansinė dalis

Ne paslaptis, kad šiandien dantų netekusių pacientų lūkesčiai yra išties nemaži, pageidaujama tik paties geriausio rezultato: estetiško vaizdo, neskausmingos ir greitai atliekamos procedūros, galimybės pilnai atstatyti kramtymo funkciją, nesudėtingos priežiūros ir svarbiausia – patrauklios kainos. Išgirdus, kad pilnas žandikaulio dantų lanko atstatymas gali kainuoti apie 5000 eurų – skamba išties bauginančiai.

dantų lanko rekonstrukcija

Tačiau norint turėti svajonių šypseną ir dantis, kurie prilygtų jūsų nuosaviems dantims, tikrai nereikia metų metus taupyti ir atidėlioti vizito pas gydytoją odontologą, kol nesurinksite šios didelės pinigų sumos. Visa ši bauginančiai skambanti pinigų suma tvarkingai išsidėlioja etapais ir tam yra daug laiko.

Vien chirurginė dalis (kaulo priauginimo procedūra ir dantų implantavimas) gali trukti nuo metų iki pusantrų. Paprastai šiame etape jūs išleisite 2500-3000 eurų ir ne iš karto! O tik metų ar pusantrų bėgyje.

Tuo tarpu pats protezas jums gali kainuoti nuo 2000 iki 7000 eurų (priklauso, kokį protezą pasirinksite) ir net ši suma „Šypsenos akademija“ klinikoje gali būti mokama tam tikromis dalimis, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Tad iš tiesų kaupti pinigėlius ir atidėlioti vizito – neverta! Reikia tiesiog pasiryžti ir žengti pirmąjį žingsnį, nes sunkiausias yra būtent pirmasis etapas, tačiau jį praėjus, galima sakyti, praeisite net 70% viso kelio, o kuo greičiau pasibaigs pirmasis etapas – tuo greičiau prasidės malonioji dalis – protezavimas.

Visas dantų rekonstrukcijos procesas gali pasirodyti netrumpas, tačiau garantuojame, jis jums neprailgs, nekels didelio diskomforto, o rezultatas džiugins visą gyvenimą. Registruokitės konsultacijai.

Žymos: