Kodėl klientai džiaugiasi sprendimu tiesintis dantis kapomis?

Ortodontinis gydymas, naudojant dantų tiesinimo kapas, yra svarbus sprendimas daugeliui žmonių, siekiančių susitvarkyti savo šypseną. Pasitelkiant interviu ir fokus grupių diskusijas su mūsų pacientais, atlikome analizę, kokios priežastys skatina pasirinkti būtent kapas.

Diskusijose klientai dalinosi savo patirtimi ir istorijomis, kaip jie ieškojo sprendimų, išsakė susirūpinimą dėl netaisyklingų dantų, sąkandžio problemų, atskleisdami šių problemų poveikį jų pasitikėjimui savimi ir bendrai savijautai. „Man svarbus pasitikėjimas, kad galiu nusišypsoti ir nejausti tos baimės, kad mano dantys yra kreivi“ – pasakoja Ingrida.

Pacientai, pasirinkę dantų tiesinimo kapas, papasakojo apie savo sprendimo priėmimo procesą, kaip jie apsvarstė skirtingus odontologinius gydymo būdus, gydymo trukmę, kainą bei estetinius aspektus ir kodėl galiausiai pasirinko kapas.

Dantų tiesinimo kapos

„Šypsenos akademijoje“ bet kuris gydymas prasideda nuo ypač nuodugnios analizės ir profesionalios ortodontų konsultacijos. Mūsų klientai, buvo maloniai nustebinti konsultacijos modernumu, nes vos per 30-45 min. jiems buvo atliktas nuodugnus ortodontinių tyrimų paketas. Po to pateiktas detalus skaitmeninis dantų tiesinimo planas, jo trukmė ir vizualiai pademonstruota visa gydymo eiga. Labai svarbu paminėti, kad ortodontinis gydymo planas yra pritaikomas atsižvelgiant į kiekvieno paciento unikalią situaciją ir poreikius. „Mane labai užvedė specialistų pro aktyvus konsultavimas. Man svarbu jausti tą komfortą, profesionalų aptarnavimą, todėl kaip visa paslauga buvo suteikta – man padarė įspūdį“ – sako mūsų pacientė Jurga.

Apsisprendus dantis tiesinti kapomis, gydymo pradžia yra ilgiausias vizitas viso gydymo metu: „Mano vyresnioji dukra turėjo breketus, todėl labai greitai nusprendėme jaunėlei dėti kapas. Mačiau, kiek daug skausmo vyresnėlė išgyveno, kiek buvo vargo. Pirmasis mažosios vizitas užtruko ilgai – apie 1,5 val., o dabar vizitas būna vos kartą per 2 mėn., kai pasiimame naujas kapas. Vizitų metu atliekami 3D skenavimai, o gydytojas ortodontas vertina gydymo eigą ir teikia rekomendacijas nuotoliniu būdu, kas yra inovatyvu, lankstu, viskas yra kompiuterizuota. Be to, reti vizitai mažina ir mano kaštus“ – sako dukrai nusprendusi dėti kapas Živilė.

Kalbantis su pacientais išgirdome, kad kapų poveikis kasdieniam gyvenimo būdui yra ženkliai mažesnis nei jie tikėjosi. Visų pirma, skaidrios kapos, yra mažai pastebimos, todėl beveik neįtakoja pacientų išvaizdos. Antra, kapoms gaminti naudojamas minkštas plastikas yra gerokai mažiau dirginantis nei, pavyzdžiui, tradiciniai metaliniai breketai. Be to, kapos nedrasko skruostų, dantenų arba lūpų. Trečia, kapas galima lengvai išimti, kai valgote, geriate arba valote dantis – ant kapų neliela maisto likučių, o dantų valymas išlieka, kaip įprastai.

Klientai taip pat akcentavo poreikį gauti aiškią, suprantamą informaciją apie priežiūrą. Atsižvelgdami į šias pastabas sudarėme asmeninį priežiūros rinkinį, kuris padeda pacientams palaikyti sveiką burną, jos higieną. „Man svarbiausia, kad Šypsenos akademijoje tu gauni tave tenkinančius atsakymus į užduotus klausimus“ – sako Gabrielė.

Kalbėdamiesi su pacientais išgirdome tiesinimo kapų naudą ne tik išvaizdai, bet sveikatai. Klientai pasakojo apie funkcinius pagerinimus, kuriuos jie patyrė, tokius kaip padidėjęs kramtymo efektyvumas, sumažėjęs skausmas žandikaulio srityje ir teisingesnis sąkandis.

„Aš rekomenduoju žmonėms tiesintis dantis. Kaip pats praėjęs visą tą procesą, galiu sakyti, kad patinka tas gautas rezultatas“ – sako Vykintas. 

Jeigu po šio paskaitymo pajutote susidomėjimą ir norite sužinoti apie jums tinkamą dantų tiesinimo planą, kviečiame susisiekti ir užsiregistruoti konsultacijai. Kaip sako Živilė, kad „Šypsenos akademijoje vizito nereikia laukti amžinai, kaip, pavyzdžiui, Klaipėdoje – net visus metus. Dantis gali tiesintis čia ir dabar“.

Mes pažadame būti Jūsų patikimu partneriu visos dantų tiesinimo kelionės metu, o Jūsų kelionė į sveiką šypseną gali prasidėti būtent čia!