LAZERINĖ ODONTOLOGIJA

Kas tai?

Apie lazerio panaudojimą medicinoje girdime kasdien. Ne išimtis ir odontologija. Visuomet ieškome pažangiausių dantų gydymo metodų – todėl pasididžiuodami pristatome lazerinės odontologijos teikiamas galimybes.

Kada reikia?

Lazerio panaudojimo galimybės odontologijoje itin plačios: nuo estetinės odontologijos iki terapinių procedūrų. Dažniausiai pacientai renkasi: dantų balinimą lazeriu, lazerio terapiją – biostimuliaciją (padidėjusiam dantų jautrumui, dantenų ligų, Herpes gydymui bei prevencijai). Taip pat geriausiam gydymo rezultatui pasiekti lazerį naudojame atlikdami chirurgines, endodontines bei kitas preciziškumo reikalaujančias dantų gydymo procedūras.

Procedūros eiga

Didžiulė dalis pacientų jau įvertino lazerio pranašumus, populiariausias jų – dantų balinimas. Tobulai balta šypsena vos per vieną vizitą ir jokio dantų jautrumo!

4 paprasti žingsniai

Gydytojai

Norite išbandyti dantų balinimo lazeriu procedūrą? O gal kamuoja ,,pūslelinė‘‘? Vos kelių mygtukų paspaudimu registruokitės jau dabar ir mūsų specialistai atsakys į visus jūsų klausimus.

Kiek tai kainuos?

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos