DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS - NEMATOMAS GYDYMAS AKIVAIZDUS REZULTATAS

Tarpeliai, dantų rotacija, dantų lanko ir sąkandžio problemoms – turime patį estetiškiausią ir komfortiškiausią metodą į tobulai lygią šypseną. Kaip tai įmanoma? Inovatyvūs sprendimai, skaitmeniniai tyrimai ir specialistų bendradarbiavimas. 

 

Ar estetika, komfortas ir greitas rezultatas įmanomi? Tikrai taip!

Ilgą laiką buvome įpratę manyti, jog dantų tiesinimas – tai itin nemalonus, laiko ir pastangų reikalaujantis kelias svajonių šypsenos link, paprastai tapatinimas su geležiniais breketais, iš kurių vaikystėje taip mėgome pasišaipyti. Šiandien pamirškite “geležinkelius”, drąsiai kąskite obuolį, o apie tai, jog pradėjote ortodontinį gydymą papasakokite tik tiems, kam norite, nes iš esmės niekas nė nepastebės.

Užtikriname, jog gydymosi trukmė bei efektyvumas, renkantis šį metodą, nei kiek nesiskiria nuo dantų tiesinimo breketų sistemomis.

Mažiau vizitų pas odontologą, gydymas nuotoliniu būdu? 

Dantų tiesinimas kapomis ir nuotlinė odontologija – tai vienas kitą lydintys, šiuolaikinio dantų gydymo laimėjimai, kuriems sąlygas sudaro skaitmeniniai tyrimai bei diagnostika. Kaip atrodo pats  gydymasis kapomis?


Pirmas etapas – ištyrimas

Pacientams planuojantiems dantų tiesinimą atliekami išsamūs tyrimai – skaitmeninis dantų būklės tyrimas, kompiuterinė tomografija, šoninė cefalograma, pagal ortodontinį protokolą atliekamos fotografijos. Tyrimams pakanka vos 15-30 min. Antras etapas – suplanavimas

Gydytojas ortodontas išsamiai įvertinęs tyrimus, numato dantų tiesinimo kapomis galimybes, jei reikia suplanuoja paruošiamąjį dantų gydymą (dantų karieso gydymą, protinių dantų pašalinimą ir pan.). 

 

Trečias etapas – asmeninio kapų komplekto užsakymas

Bendradarbiaujant su kolegomis Italijoje užsakomos ir gaminamos individualios kapos visam gydymosi laikotarpiui. Standartinis teisinimo kapų kiekis (28-32 komplektai).

 

Ketvirtas etapas – kapų atidavimas

Pagaminus asmenines kapas gydytojas ortodontas nuodugniai pristato visą kapų pakeitimo kursą, suplanuoja būsimus vizitus. Geriausia naujiena čia – lyginant su kitais dantų tiesinimo metodais vizitai itin reti, pakanka visiškai beskausmių vizitų vos 3-4 kartus per metus, todėl šis metodas idealiai tinka užimtiems, savo laiką taupantiems, bei keliaujantiems ar užsienyje gyvenantiems pacientams.

 

Paskutinis etapas – komfortiškas gydymas, ir akyse gražėjanti šypsena

Laikantis visų gydytojo rekomendacijų kapos nešiojamos kasdien, 20-22 val. per parą, jos išimamos tik valgant bei valantis dantis. Neribokite savo įpročių – valgykite tai ką mėgstate ir mėgaukitės paprastesnės dantų higienos privalumais.

Svarbu

Siekiant sėkmingo rezultato ortodontinis gydymas reikalauja idealios dantų higienos bei disciplinos, profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 3-4 kartus per metus. 

Registracija

Greitai ir patogiai užsiregistruokite vizitui arba užduokite klausimą specialistui
Pasirinkite miestą: VilniusKaunas

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button