SKAITMENINIS ESTETINIS PLOMBAVIMAS - galimybė susikurti sau naują šypseną

Estetinis plombavimas – tai plombavimas sukuriant estetišką šypseną. Jis yra atliekamas su estetinėmis kompozitinėmis plombomis, kai nėra prarandama daug danties audinių. Šių plombų pagalba galima pakeisti danties spalvą, formą, dydį, taip pat atstatyti nuskilusius ar aptrupėjusius dantų kraštelius.  Estetinė dantų atkūrimo procedūra yra naudojama jau ne vienerius metus, tačiau technologijoms žengiant į priekį, sukurti svajonių šypseną darosi vis paprasčiau ir greičiau. Taigi kuo skiriasi skaitmeninis estetinis plombavimas nuo tradicinio? – tai ir aptarsime.

Šypseną galima pasimatuoti! 

Esminis skirtumas tarp tradicinio ir skaitmeninio estetinio plombavimo yra tas, kad pacientas ir gydytojas dar prieš pradedant darbus jau žino kokio vaizdo, rezultato tikėtis. Pacientas gali pasimatuoti savo šypseną dar prieš pradedant procedūrą.  Jau pirmosios konsultacijos metu aptariami paciento lūkesčiai ir galimybės. Įvertinama esamų dantų spalva, šypsenos linija, dantenų tipas, periodonto būklė, sukandimas bei funkcijos efektyvumas. Šypsenos ir veido simetrijos analizei atliekamos fotografijos. Esant gydymo indikacijoms, padaromos 2D arba 3D rentgeno nuotraukos. Taip pat dantų estetikai formuoti atliekamas intraoralinis 3D skenavimas. Priklausomai nuo to, kiek dantų reikia plombuoti, ir kaip stipriai dantys yra pažeisti, suplanuojama gydymo eiga ir numatomas vizitų grafikas.

Skaitmeninis estetinis plombavimas ir profesionali burnos higiena

Prieš estetinio plombavimo procedūrą dažnu atveju rekomenduojama profesionali burnos ertmės higiena, kurios metu yra pašalinamas minkštas ir kietas apnašas bei dantų pigmentas, kuris būna prikibęs prie danties paviršiaus. Po šios procedūros dantys tampa švarūs, o dantenos sveikos: šviesiai rožinės spalvos, nepaburkusios, nekraujuojančios, nes tik su sveikomis dantenomis galima pasiekti puikius ir ilgaamžius estetinio plombavimo rezultatus.

Užtenka vos vieno vizito

Plombuojant estetiškai didelis privalumas yra tai, jog visus estetinėje srityje esančius dantis galima tvarkyti iš karto – vieno vizito metu. Dažniausiai procedūra vyksta naudojant vietinį nuskausminimą, todėl yra visiškai neskausminga. Atsižvelgiant į paciento pageidavimus pagal spalvų raktą yra parenkama būsimų dantų spalva. Po to dantys apsaugomi nuo seilių ir drėgmės specialia guma – koferdamu. Prieš plombuojant, išvalomas ėduonis bei maksimaliai tausojant sveikus kietuosius danties audinius paviršius paruošiamas plombavimui. Estetinis plombavimas atliekamas sluoksniavimo metodu naudojant ypač aukštos kokybės plombines medžiagas. Sluoksnis po sluoksnio atkuriamas skirtingas skaidrumas plombinėmis medžiagomis, imituojant natūralius danties audinius, spalvą, reljefą ir blizgesį. Galiausiai atliekamas dantų poliravimas.

Rekomendacijos po skaitmeninio estetinio plombavimo

Norint, kad estetinis plombavimas tarnautų kuo ilgiau reikalinga kruopšti dantų ir plombų priežiūra. Po procedūros mažiausiai dvylika valandų nerekomenduojama vartoti dažančių maisto produktų, o praėjus dviem savaitėms po estetinio plombavimo, reikalingas pakartotinas vizitas odontologo kabinete, kur atliekamas galutinis plombų poliravimas. Valantis dantis dantų šepetėliu, rekomenduojama nenaudoti labai abrazyvių dantų pastų, kurios galėtų suraižyti plombų paviršių. Kas pusę metų atvykti profesionaliai burnos higienai, o kartą į metus – estetines plombas pakartotinai išpoliruoti, taip atnaujinant paviršiaus struktūrą ir iš naujo suteikiant blizgesį. Estetinis plombavimas – tai greitas kelias į gražią šypseną, o plombų priežiūra nereikalauja didelių pastangų, bet yra labai svarbi. „Šypsenos akademija“ klinika pasiruošusi papuošti jus svajonių šypsena.

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui ir juos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI konsultacijai dėl estetikos

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button