Netikslus dantų gydymo planas – išaugusi gydymo kaina

Dantų gydymo planas užtikrina aiškią ir tikslią gydymo eigą.

Kitas dalykas, dėl ko klinikai yra labai svarbu kuo tiksliau suplanuoti gydymą – tai paciento besinaudojančio medicinos lizingo paslaugomis komfortas. Žmogui pasirinkus šį atsiskaitymo kelią, svarbu žinoti tikslias gydymo išlaidas, o tam preliminarios sąmatos ir pirminio gydymo plano nepakanka.

O kas nutinka, kai gavus finansavimą gydymo planas staiga eigoje pakinta ir išauga gydymo finansiniai kaštai? Lizingo bendrovė skaičiuodama paskolą antrą kartą automatiškai įtraukia ir esamus įsipareigojimus, tokiu būdu pacientas gali patekti į visišką aklavietę – nebegauti antrą kartą medicininio lizingo paskolos nors gydymas jau yra pradėtas, tad jį tenka tiesiog stabdyti. Nors ir kaip tai skamba drastiškai, tačiau tai ne paciento kaltė, jam tiesiog nebuvo suteikta visa reikiama informacija ir akivaizdu, ji buvo netiksli, o dantų gydymo planas buvo neteisingas.

Tokių atvejų odontologijoje nestinga, dažnai odontologai susiduria su daliniais problemų sprendimais: viena dalis dantų tvarkyti vienu metu, kita daug vėliau ir netgi kitoje klinikoje, pasirenkant kitus sprendimo variantus. Tokiu atveju „iš gabalėlių“ sudėtas vaizdas neturi vientisumo ir harmonijos, jį pakoreguoti paprastai pavyksta tik minimaliai, siekiant estetiškai gražios šypsenos ir vientisumo, paprastai tenka eiti visą kelią iš naujo ir keisti visas konstrukcijas. Tad akivaizdu, jog kaina yra sąlyginis dalykas ir gera kaina yra ne ta, kurioje pateikti mažesni skaičiai, o ta kuri yra tinkamai paskaičiuota ir atsakingai įvertinta.

 

Apsaugokite save nuo nemalonių staigmenų, registruokitės ir leiskite klinikos specialistams adekvačiai įvertinti ne tik išlaidas, bet ir jūsų situaciją bei dantų būklę.

Juk investuojant pinigus į dantų išvaizdą ir sveikatą svarbu žinoti, kad ši investicija pateisins jūsų lūkesčius, leis teisingai susidėlioti biudžetą ir nekels didelių sunkumų.

Žymos: