Per dantų laminavimą – į svajonių šypseną. Dovilės šypsenos istorija

Pacientė Dovilė neatsidžiaugia užaugusiu pasitikėjimu savimi, meile sau ir gyvenimo džiaugsmu po dantų laminatėmis atkurtos šypsenos. Dantų laminatės yra labai plonos plokštelės, kurios tvirtinamos prie natūralių paciento dantų, todėl atrodo visiškai natūraliai. Laminates rekomenduojame šiais atvejais:

– Žmogaus netenkina dantų išvaizda

– Dantų tarpų panaikinimas

– Dantys yra nuskilę ar nudilę, todėl pacientas vengia šypsotis

– Žmogus yra nepatenkintas dantų spalva, dydžiu ar forma

Dovilė prieš dantų laminavimo procedūrą:

paciente
paciente pries procedura

Dovilė po dantų laminavimo procedūros:

pacientė po dantų laminavimo procedūros
pacientė po dantų laminavimo procedūros

Pacientės Dovilės paklausėme kelių klausimų apie jos savijautą po procedūros, neramumus ir vidinius pokyčius, nulemtus procedūros.

Dovile, kaip jautėtės „Šypsenos Akademijoje“? Ar turėjote kažkokių neramumų prieš atliekant dantų laminavimo procedūrą?

Kai pirmą kartą įžengiau į „Šypsenos Akademiją“ apėmė geras jausmas. Jau po burnos higienos procedūros pas burnos higienistę Justiną supratau, kad noriu likti čia ir tęsti tolimesnes dantų procedūras. O šiltas priėmimas ir tai, kad buvau net palydėta iki registratūros paliko didelį įspūdį. 

Dėl tolimesnės dantų procedūros (dantų laminavimo) mane neramino, kad negalėsiu ilgą laiką priprasti prie savo naujų dantų formos, tekstūros, storio, kad tarsi iškraipys mano bruožus. Neramino ir tai, kad praleistas laikas stomatologo kėdėje bus labai varginantis ir skausmingas.

Nerimavau: galbūt pats gydytojas nepatiks ir nesusišnekėsime? Bet vos atėjus atėjus pas gydytoją Aidą į konsultaciją pajaučiau, kad nerimas atslūgo. Gydytojas taikliai ir aiškiai uždavinėjo man klausimus, žinojo ką reikia išsiaiškinti ir susiderinti iki procedūros. Iškart pajaučiau gydytojo kompetenciją ir užplūdo visiškas pasitikėjimas.

Aidas užtikrino mane, kad rezultatas atrodys natūraliai, kad tik aš pati žinosiu apie keistus dantis. Didelį įspūdį padarė, kad Šypsenos Akademijos gydytojai dirba kaip komanda. Patyriau tai, nes prieš atliekant man dantų laminavimo procedūrą, gydytojas Aidas paskyrė man dantų kanalų gydymą. Tą pačią akimirką gydytojas Aidas iš kito kabineto pakvietė savo kolegę gydytoją endodontologę Sandrą ir tos pačios konsultacijos metu aptarė visą gydymo eigą. Man nereikėjo nieko daryti ir dėl nieko nerimauti. Viskas buvo ištirta ir apžiūrėta toje pačioje klinikoje ir vienos konsultacijos metu. Aš tik stebėjausi gydytojų operatyvumu! 

Kas pasikeitė kasdienybėje po dantų laminavimo procedūros?

Atsirado lengvumas, laisvumas, tapau drąsesnė, laiminga, labiau pasitikinti savimi. Dabar galiu drąsiai žvelgti pašnekovui į akis ir nebeslėpti daugiau savo šypsenos. Tai kuria visai kitokį santykį su žmonėmis. 

Su šypsena kartu išsiskleidė ir mano moteriškumas. Pastebėjau, kad esu labai moteriška. 

Dovile, kaip jaučiatės dabar šypsodamasi?

Po beveik 15 metų nesišypsojimo arba šypsojimosi sučiauptomis lūpomis, dabar su gražia šypsena jaučiuosi laisvesnė, stipresnė, tarsi įgijusi galių, jėgos, energijos. (šypsosi)

Jaučiuosi graži moteris. Krūva baimių ir kompleksų išsilakstė. Už tai esu stipriai dėkinga visai „Šypsenos Akademijos“ komandai: gydytojams profesionalams, ypatingai Aidui, taip pat gydytojoms Sandrai ir Rasai, jų šaunioms padejėjoms, klinikos vadovei Gintarei, visus pacientus globojančiai Ievai ir žavioms administratorėms.