Į pasiūlymą įskaičiuota

Atspaudai kapoms;
Balinimo priemonės ir apmokymas jomis naudotis;
Apžiūra po 2-3 savaičių.
* Prieš procedūrą yra būtina higienisto konsultacija, kuriai taikome 50 % nuolaidą, registruojantis šiam pasiūlymui.

Kas tai?

„Chiara by AirNivol“ yra pirmasis pilnai sukomplektuotas ir personalizuotas dantų balinimo rinkinys namų sąlygomis. Tai saugus, dantų tiesinimo kapomis gamintojo „AirNivol“ sukurtas dantų balinimas tiems, kurie mėgsta rūpintis savimi. „Chiara by AirNivol“ – vienintelis patentuotas balinimo rinkinys Europoje!

Ši balinimo procedūra neagresyviai, visiškai nekenkdama dantims, greitai ir efektyviai balina dantis namuose. Balinimo procesas trunka 14 dienų, 8-9 val. nakties metu, dėvint geliu pripildytas personalizuotas kapas. Sertifikuota balinamojo gelio kokybė, personalizuotas kapos patogumas bei saugumas garantuoja matomus rezultatus jau pirmosiomis balinimo dienomis.

Gauti rezultatai paprastai yra stabilūs, tačiau dėl natūralaus dantų spalvos pasikeitimo laikui bėgant, paciento gyvenimo būdo ir mitybos, gali tekti periodiškai kartoti balinimo procedūrą, visiškai nekenkiant ir nepažeidžiant paciento dantų. „Chiara by AirNivol“ yra saugus, inovatyvus, aukštųjų technologijų ir pažangaus grožio produktas.

„Chiara by AirNivol“ dantų balinimo rinkinį sudaro:

  • Permatomos kapos
  • Balinantis gelis
  • Kapų dėklas
  • Produkto informacinis lapelis

Dantų balinimo „Chiara“ sistema privalumai:

  • „Chiara by AirNivol“ yra pagamintos bendradarbiaujant italų ortodontams ir dantų technikams, sujungiant dantų tiesinimo kapų gamintojų „AirNivol” komandos patirtį ir bendradarbiavimą su garsiausiais Italijos universitetų mokslininkais. 
  • Šis balinimas atliekamas savarankiškai namuose dantis balinant kapomis, dėvint jas Jums patogiu metu, naktį. „Chiara by AirNivol“ rinkinys suteikia visas balinimui reikalingas priemones.
  • Tai visiškai saugi dantų balinimo namuose sistema – kiekviena kapa yra gaminama laboratorijoje, o vėliau apdirbama ir kontūruojama rankomis, kad tobulai atitiktų dantenų liniją ir būtų išvengta nemalonaus dantenų dirginimo. Dėl specialaus rezervuaro iš šių kapų neišbėga balinamasis gelis, taip išvengiant diskomforto ir dantenų dirginimo. Kapos pilnai prilimpa prie dantenų linijos, o rezervuaras neleidžia geliui išbėgti –  tai garantuoja balinimo efektyvumą.
  • Kapos yra gaminamos naudojant aukštos kokybės biologiškai suderinamas skaidraus plastiko medžiagas, pasižyminčias standumo ir elastingumo savybėmis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą, patogumą ir gelio laikymąsi.
  • Rezultatas pasiekiamas greitai ir efektyviai. Sertifikuota balinamojo gelio kokybė ir kapos patogumas garantuoja matomus rezultatus jau pirmosiomis dienomis.
  • Dantų balinimas vyksta vos 2 savaites, 8-9 valandas dėvint kapas nakties metu.

Procedūros eiga

„Chiara by AirNivol“ dantų balinimas vyksta savarankiškai namuose su personalizuotomis kapomis. Šis dantų balinimas susideda vos iš 5 nesudėtingų žingsnių.

5 paprasti žingsniai

Dažnai užduodami klausimai