Abonementas sveikai ir gražiai šypsenai

2 PROFESIONALIOS BURNOS HIGIENOS – 118 € vietoje 170 €
* Apmokėjimas vyksta abonemento įsigijimo metu. Įsigyti abonementus galite patogiausioje „Šypsenos akademija“ klinikoje arba telefonu +37064352525. Įsigiję abonementą telefonu, galite pasirinkti abonemento pateikimą: el. paštu gauti elektroninę abonemento versiją arba atsiimti abonementą klinikoje.
** Abonementų panaudojimo galiojimo laikas – 12 mėn. Šis pasiūlymas galioja vienam asmeniui.

Kas tai?

Profesionali burnos higiena tai greita, efektyvi, neskausminga procedūra ir pagrindinė profilaktinė priemonė, padedanti išsaugoti sveiką ir gražią šypseną, sumažinti dantų jautrumą, apsaugoti dantis nuo ėduonies ir periodontito formavimosi. Reguliariai, kartą kas 6 mėnesius atliekama procedūra padeda užkirsti kelią įvairioms dantų ir dantenų ligoms, aptikti dantų problemas dar tik ankstyvoje jų formavimosi stadijoje. Laiku išspręstos dantų problemos nereikalauja sudėtingo gydymo, todėl taupoma Jūsų sveikata ir finansai.

„Air Flow“ metodas

Profesionali burnos higiena atliekama „Air Flow“ metodu. Tai inovatyvia įranga profesionalios burnos higienos metu atliekama procedūra. Pasitelkus stiprią oro, vandens ir sodos miltelių srovę greitai, kruopščiai ir neskausmingai pašalinamos visos ant dantų paviršiaus susikaupusios apnašos ir užtikrinamas apsisaugojimas nuo ėduonies ir kitų burnos ligų. Po šio metodo atlikimo burnoje jausite malonų komforto ir švaros pojūtį.

Kodėl profesionali burnos higiena tokia svarbi?

  • Tai efektyviausia profilaktinė priemonė, užtikrinanti dantų sveikatą. Dantų apnašos ir bakterijos yra pagrindinė ėduonies ir periodonto atsiradimo priežastis. Profesionalios burnos higienos metu išvalomos sunkiai prieinamos namų sąlygomis dantų vietos ir tarpdančiai.

  • Laiku pastebimos dantų problemos dar ankstyvoje jų formavimosi stadijoje. Burnos higienistas atidžiai apžiūri paciento dantis, informuoja, jei pastebėti pakitimai ir reikalingas gydymas.

  • Ilgai užsilikiusios dantų apnašos virsta dantų akmenimis, kurie dirgina dantenas ir atrodo neestetiškai. Dėl šių sankaupų ilgainiui dantenų audinys ima nykti ir sąlygoja danties netekimą. Periodiškai atliekama profesionali burnos higiena užkerta kelią dantų akmenų susidarymui.

  • Procedūros metu burnos higienistas suteikia išsamią informaciją apie dantų priežiūrą namuose ir pačias efektyviausias priemones pagal paciento individualią burnos ertmės būklę.

Kada reikia šios paslaugos?

Įprastai profesionalią burnos higieną pacientams rekomenduojama atlikti reguliariai kas 6 mėnesius. Tačiau procedūrų dažnumas priklauso nuo paciento individualios burnos ertmės būklės, akmenų kaupimosi intensyvumo, paciento skiriamo laiko ir dėmesio dantų priežiūrai namuose:

  • Esant netinkamiems burnos higienos įpročiams dantis prižiūrint namuose, apnašos ir akmenys kaupiasi daug greičiau, todėl rekomenduojama burnos higieną atlikti kas 4 mėnesius.
  • Sergantiems periodonto ligomis, profesionalią burnos higieną turėtų atlikti ne rečiau, kaip kartą per 3 mėnesius.
  • Pacientams, atliekantiems ortodontinį gydymą, dėl sudėtingesnės burnos higienos namuose, profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kas 3-4 mėnesius, siekiant išvengti uždegimų ir karieso susidarymo.

Dantų balinimas lazeriu atliekamas šiais atvejais:

  • Norint turėti baltesnę šypseną.
  • Kai dantys yra patamsėję, pageltę ar kitaip pakeitę spalvą.
  • Prieš dantų protezavimą, kad natūralių dantų spalva būtų suvienodinta su protezuotais.