DANTŲ TIESINIMAS „ORDOLINE“ KAPOMIS IŠSIMOKĖTINAI SU „INBANK“ LIZINGU

BE PABRANGIMO!

Į pasiūlymą įskaičiuota

DANTŲ TIESINIMAS „ORDOLINE“ KAPOMIS PAGAL SUPLANUOTĄ SKAITMENINĮ DANTŲ TIESINIMO PLANĄ
IŠSIMOKĖJIMAS SU „INBANK“ LIZINGU PER 10 ARBA 20 MĖNESIŲ BE PABRANGIMO

Kas tai?

Dantų tiesinimas kapomis – tai šiuolaikiškiausias ortodontinio gydymo metodas skaidriomis, aplinkinių nepastebimomis kapomis, kuris leidžia pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir jaustis komfortiškai viso gydymo metu. Pamirškite metalinius breketus, vielutes, dažnus apsilankymus, ilgas valandas gydytojo kėdėje ir diskomfortą valgant mėgstamą maistą. Rinkitės nematomą gydymą ir akivaizdų rezultatą!

Kada reikia?

Dantų tiesinimas kapomis sprendžia įprastas ortodontines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus dantų tarpelius bei kitas neharmoningo dantų lanko problemas. Netaisyklingas sąkandis gali turėti įtakos sveikatos sutrikimų atsiradimui, pavyzdžiui, galvos, žandikaulio skausmų išsivystymui. Kreivi dantys gali apsunkinti kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidinti ėduonies susidarymo riziką (dėl asimetrijos ar atipinės pozicijos žandikaulyje, dantų paviršius yra sunkiau valomas).

Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Kapos yra skaidrios, todėl vizualiai yra vos pastebimos. Pacientas nešiodamas kapas nejaučia diskomforto šypsodamasis, o prireikus gali kapas išsiimti. Pacientas pasirinkęs kapas gali nekeisti mitybos įpročių, jam nereikia atsisakyti savo mėgstamų produktų. Kapų priežiūra yra itin lengva, o asmeninė burnos higiena išlieka visiškai įprasta. Dantis tiesinant kapomis, dar prieš pradedant ortodontinį gydymą pacientas jau žino, kiek laiko truks ir kainuos jo gydymas. Dantų tiesinimas kapomis tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Procedūros eiga

Gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Tačiau vidutiniškai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo 1 iki 2 metų, o apsilankymų klinikoje standartiškai pakanka vos 5–6.

4 paprasti žingsniai

Dažnai užduodami klausimai