Į pasiūlymą įskaičiuota

Kapų rinkinio kaina 1 žandikauliui:
LENGVO atvejo kapų rinkinys 629 EUR vietoje 899 EUR
VIDUTINIO atvejo kapų rinkinys 1504 EUR vietoje 2149 EUR
SUDĖTINGO atvejo kapų rinkinys 1854 EUR vietoje 2649 EUR
Kapų rinkinio kaina 2 žandikauliams:
LENGVO atvejo kapų rinkinys 1294 EUR vietoje 1849 EUR
VIDUTINIO atvejo kapų rinkinys 2379 EUR vietoje 3399 EUR
SUDĖTINGO atvejo kapų rinkinys 2659 EUR vietoje 3799 EUR
Reikalingi ortodontiniai tyrimai 218 EUR vietoje 305 EUR
* Nuolaida taikoma kapų rinkiniams ir prieš dantų tiesinimą reikalingiems ortodontiniams tyrimams. Gydymo plane įtrauktiems paruošiamiesiems darbams ir papildomiems gydymo metu reikalingiems vizitams taikoma įprasta kainodara.

Kas tai?

Dantų tiesinimas kapomis – tai šiuolaikiškiausias ortodontinio gydymo metodas skaidriomis, aplinkinių nepastebimomis kapomis, kuris leidžia pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir jaustis komfortiškai viso gydymo metu. Pamirškite metalinius breketus, vielutes, dažnus apsilankymus, ilgas valandas gydytojo kėdėje ir diskomfortą valgant mėgstamą maistą. Rinkitės nematomą gydymą ir akivaizdų rezultatą!

Kada reikia?

Dantų tiesinimas kapomis sprendžia įprastas ortodontines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus dantų tarpelius bei kitas neharmoningo dantų lanko problemas. Netaisyklingas sąkandis gali turėti įtakos sveikatos sutrikimų atsiradimui, pavyzdžiui, galvos, žandikaulio skausmų išsivystymui. Kreivi dantys gali apsunkinti kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidinti ėduonies susidarymo riziką (dėl asimetrijos ar atipinės pozicijos žandikaulyje, dantų paviršius yra sunkiau valomas).

Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis?

Kapos yra skaidrios, todėl vizualiai yra vos pastebimos. Pacientas nešiodamas kapas nejaučia diskomforto šypsodamasis, o prireikus gali kapas išsiimti. Pacientas pasirinkęs kapas gali nekeisti mitybos įpročių, jam nereikia atsisakyti savo mėgstamų produktų. Kapų priežiūra yra itin lengva, o asmeninė burnos higiena išlieka visiškai įprasta. Dantis tiesinant kapomis, dar prieš pradedant ortodontinį gydymą pacientas jau žino, kiek laiko truks ir kainuos jo gydymas. Dantų tiesinimas kapomis tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kodėl verta rinktis „AirNivol“?

Procedūros eiga

Gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Tačiau vidutiniškai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo 1 iki 2 metų, o apsilankymų klinikoje standartiškai pakanka vos 5–6.

4 paprasti žingsniai

Dažnai užduodami klausimai