Apie pasiūlymus:

DANTŲ BALINIMAS LAZERIU DVIEMS 318 € vietoje 598 €
PROFESIONALI BURNOS HIGIENA IR DANTŲ BALINIMAS LAZERIU DVIEMS 436 € vietoje 768 €
* Apmokėjimas vyksta pasiūlymų įsigijimo metu. Įsigyti šias paslaugas už ypatingą kainą galite patogiausioje „Šypsenos akademija“ klinikoje arba paskambinę telefonu +37064352525. Nusprendus įsigyti dovanų kuponus telefonu, galite pasirinkti jų pateikimą: gauti elektroninę dovanų kupono versiją el. paštu arba atsiimti fizinį kuponą klinikoje.
** Paslaugomis galėsite pasinaudoti iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Kas tai?

Profesionali burnos higiena tai greita, efektyvi, neskausminga procedūra ir pagrindinė profilaktinė priemonė, padedanti išsaugoti sveiką ir gražią šypseną, sumažinti dantų jautrumą, apsaugoti dantis nuo ėduonies ir periodontito formavimosi. Reguliariai, kartą kas 6 mėnesius atliekama procedūra padeda užkirsti kelią įvairioms dantų ir dantenų ligoms, aptikti dantų problemas dar tik ankstyvoje jų formavimosi stadijoje. Laiku išspręstos dantų problemos nereikalauja sudėtingo gydymo, todėl taupoma Jūsų sveikata ir finansai.

Profesionali burnos higiena atliekama „Air Flow“ metodu. Tai inovatyvia įranga profesionalios burnos higienos metu atliekama procedūra. Pasitelkus stiprią oro, vandens ir sodos miltelių srovę greitai, kruopščiai ir neskausmingai pašalinamos visos ant dantų paviršiaus susikaupusios apnašos ir užtikrinamas apsisaugojimas nuo ėduonies ir kitų burnos ligų. Po šio metodo atlikimo burnoje jausite malonų komforto ir švaros pojūtį.

Dantų balinimas lazeriu – tai estetinės odontologijos inovacija ir viena iš populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Dantų balinimas lazeriu yra greitas ir efektyvus būdas turėti baltą šypseną ir rezultatu džiaugtis ilgą laiką.

Renkantis šį dantų balinimo metodą, dantų balinimo priemonei suaktyvinti naudojama lazerio energija. Tai greičiausiai dantų spalvą šviesinantis metodas estetinėje odontologijoje – dantų balinimo gelis ant dantų yra laikomas vos 30 minučių. Rezultatui pasiekti užtenka vos vienos procedūros, kuri trunka 45-60 minutes, o dantys pašviesėja vidutiniškai 8 tonais pagal „Vita Shade Guide“ skalę. Pasiektas rezultatas yra ilgalaikis – dantų baltumo efektas išlieka iki vienerių metų.

Kodėl profesionali burnos higiena tokia svarbi?

  • Tai efektyviausia profilaktinė priemonė, užtikrinanti dantų sveikatą. Dantų apnašos ir bakterijos yra pagrindinė ėduonies ir periodonto atsiradimo priežastis. Profesionalios burnos higienos metu išvalomos sunkiai prieinamos namų sąlygomis dantų vietos ir tarpdančiai.

  • Laiku pastebimos dantų problemos dar ankstyvoje jų formavimosi stadijoje. Burnos higienistas atidžiai apžiūri paciento dantis, informuoja, jei pastebėti pakitimai ir reikalingas gydymas.

  • Ilgai užsilikiusios dantų apnašos virsta dantų akmenimis, kurie dirgina dantenas ir atrodo neestetiškai. Dėl šių sankaupų ilgainiui dantenų audinys ima nykti ir sąlygoja danties netekimą. Periodiškai atliekama profesionali burnos higiena užkerta kelią dantų akmenų susidarymui.

  • Procedūros metu burnos higienistas suteikia išsamią informaciją apie dantų priežiūrą namuose ir pačias efektyviausias priemones pagal paciento individualią burnos ertmės būklę.

Kada reikia šių paslaugų?

Įprastai profesionalią burnos higieną pacientams rekomenduojama atlikti reguliariai kas 6 mėnesius. Tačiau procedūrų dažnumas priklauso nuo paciento individualios burnos ertmės būklės, akmenų kaupimosi intensyvumo, paciento skiriamo laiko ir dėmesio dantų priežiūrai namuose:

  • Esant netinkamiems burnos higienos įpročiams dantis prižiūrint namuose, apnašos ir akmenys kaupiasi daug greičiau, todėl rekomenduojama burnos higieną atlikti kas 4 mėnesius.
  • Sergantiems periodonto ligomis, profesionalią burnos higieną turėtų atlikti ne rečiau, kaip kartą per 3 mėnesius.
  • Pacientams, atliekantiems ortodontinį gydymą, dėl sudėtingesnės burnos higienos namuose, profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kas 3-4 mėnesius, siekiant išvengti uždegimų ir karieso susidarymo.

Dantų balinimas lazeriu atliekamas šiais atvejais:

  • Norint turėti baltesnę šypseną;
  • Kai patamsėję, pageltę ar kitaip spalvą pakeitę dantys;
  • Prieš dantų protezavimą, kad natūralių dantų spalva būtų suvienodinta su protezuotais.