Dantų atstatymas „Visi ant 4“ – revoliucinis sprendimas pilnam Jūsų šypsenos atkūrimui

Dantų atkūrimo srityje implantacijos metodas „Visi ant 4” tapo viltimi kenčiantiems nuo reikšmingo dantų praradimo, parodontozės. Ši novatoriška technika siūlo sprendimą, kuris yra tiek efektyvesnis, tiek mažiau invazinis nei tradiciniai metodai. Tačiau kas iš tikrųjų yra dantų atstatymas „Visi ant 4” metodu ir kuo jis gali būti naudingas?

Įsivaizduokite sprendimą, kuris ne tik užpildo likusias tuštumas po prarastų dantų, bet ir atkuria Jūsų tikrųjų dantų pojūtį. „Visi ant 4“ metodas praplėtė įprastas gydymo ribas, suteikdamas pagrindą visiškam šypsenos atkūrimui naudojant tik keturis implantus.

„Man parodontozė, su ja labai ilgai kovojau. Dariausi dantų higieną ir man pasakė, kad visgi Jums reikės „Visi ant 4” implantacijos. Man visą burną padarė naujai – aš turiu „Visi ant 4” implantus viršuje ir apačioje. Aš niekada neįsivaizdavau, kad galima taip greitai turėti visą burną dantų. Tu pagaliau gali valgyti, kramtyti, nustoji švepluoti, nebereikia slėpti nuo žmonių, jog tu neturi dantų. Fantastika“ – dalinasi savo patirtimi Evelina. Mūsų pacientams „Visi ant 4” metodas suteikia galimybę atgauti pilną, gyvybingą šypseną.

„Visi ant 4” procedūros etapai apima išsamų „Šypsenos akademijos“ odontologų konsultavimą ir planavimą, yra naudojamos tik pažangiausios technologijos. Pati operacija yra minimaliai invazyvi – keturi implantai įdedami vieno vizito metu. Laikini dantys gali būti pritaikyti iškart, o nuolatinis protezas – po gijimo. „Šypsenos akademijoje“ dirba ypatingai aukštos kvalifikacijos specialistai, kuriais gali pasitikėti, atsipūsti ir dėl nieko sau nesukti galvos. Pats išbandei ir negėda kam nors parekomenduoti. Aš nuėjau pasikonsultuoti, odontologė paklausė kas nutiko, sakė sėskite, pažiūrėsime. Jaučiausi kaip į dangų patekęs. Po trijų dienų sudėjo protezus – jau galėjau valgyti ne tik košes, po 10 dienų ištraukė siūlus. Viską padarė labai greitai“ - pasakoja mūsų pacientas Albertas.

„Visi ant 4“ implantacijos pasirinkimas yra asmeninis sprendimas. Nors mintis apie išlaidas gali bauginanti, verta pagalvoti apie „Visi ant 4“ kaip investiciją į savo gyvenimo kokybę. Mūsų pacientai, kurie atliko „Visi ant 4“ implantaciją, mano, kad ilgalaikė nauda atsveria patiriamas išlaidas. „Tai buvo mano geriausias sprendimas, kurį kada nors priėmiau. Personalas visko smulkiai išklausinėjo, išaiškino. Mes nagrinėjome, kiek implantai galėtų kainuoti, kiek man reikia pasiimti paskolos. Davė laiko pagalvoti – sakė, kad yra tokia galimybė" – sako Vilma.

Dantų atkūrimas „Visi ant 4“ metodu yra daugiau nei odontologinė procedūra – tai sprendimas iš naujo atrasti džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi ir vėl plačiai šypsotis. Kiekvieno mūsų paciento pasisakymas yra liudijimas apie „Visi ant 4“ metodo suteiktą galimybę pradėti viską iš naujo. „Aš visiems, ką tik sutinku su blogais dantimis rekomenduoju „Šypsenos akademiją“, nes viską padaro stebuklingai greitai ir kokybiškai. Niekas netiki, kad galima taip greitai“ – pasakoja pacientas Egidijus. 

Inovatyvūs „Visi ant 4“ dantų atkūrimo metodas – tai efektyvumo, estetikos ir funkcionalumo derinys tiems, kurie ieško ilgalaikio, patikimo ir greito sprendimo.