Skaitmeninis protezavimas

Perėjimas prie skaitmeninės odontologijos yra negrįžtama pasaulinė tendencija, kuri po truputį skinasi kelią į odontologijos klinikas ir Lietuvoje. „Šypsenos akademija“ klinika su pasididžiavimu gali teigti esanti viena pirmųjų Lietuvoje jau pasiekusi bemaž visų procesų skaitmenizavimą. Skaitmeninis protezavimas tai didžiulis žingsnis odontologijos srityje ne tik palengvinantis gydytojo odontologo darbą, bet ir leidžiantis pasiekti aukščiausių rezultatų ir ne tik patenkinti, bet net pranokti pacientų lūkesčius.

Skaitmeninės technologijos odontologijoje

„Šypsenos akademija“ klinikos protezuojanti gydytoja odontologė Dainora, kalbėdama apie skaitmenį protezavimą, teigia: „Asmeniškai mano darbe šios technologijos tampa kasdieniu įrankiu, be kurio neįmanoma dirbti. Juk kiekvienam pacientui svarbu, ne tik sužinoti apie savo esamą dantų būklę, bet ir žinoti tikslų gydytojo planą, bei gydymo metodus. Tiksli pirminė diagnozė ir gydymo plano sukūrimas, leidžia žengti tolimesnius žingsnius link galutinės paciento šypsenos.“ 

Norint pasiekti išties stulbinančių rezultatų, „Šypsenos akademija“ klinikoje pirmiausia atliekami nuodugnūs tyrimai, kur taip pat be šiuolaikinių technologijų neapsieinama. Tyrimai yra svarbiausia dantų gydymo dalis, nes tik tinkamai įvertinus situaciją ir dantų būklę galima priimti adekvačius ir tikslius gydymo metodus bei sudaryti gydymo planus.

DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Intraoralinis skeneris

Intraoralinis skeneris – vienas iš naujausių įrankių, leidžiantis per atstumą turėti savo gydytojų ir dantų technologų komandą, bet kuriuo momentu. Nuskenavus paciento burną, gaunamas 3D vaizdas, kurį akimirksniu galima perduoti visiems reikalingiems specialistams, nors tuo metu jų nėra šalia.

Tai sutaupo ne tik klinikos, bet ir paciento laiką, kadangi sumažinamas vizitų skaičius pas kitus specialistus – visa tai atliekama nuotoliniu būdu. Šios nuotolinės konsultacijos taip pat pagreitina ir sekančius paciento vizitus „Šypsenos akademija“ klinikoje.

Gydytoja odontologė Dainora atkreipia dėmesį į intraoralinio skenerio privalumus ir naudą pačiam pacientui: „Sudarę išsamų gydymo planą, šios technologijos pagalba galime jį pristatyti pacientui. Pacientas klausydamas, koks gydymas reikalingas kiekvienam dančiui, jį gali stebėti ekrane ir lengviau suprasti apie numatomo gydymo eigą.

Kiekviename darbe kruopštus planavimas ir pasiruošimas darbui atneša stabilius ir patikimus rezultatus, ne išimtis ir odontologija. Pacientas nuo pirmos minutės žino savo dantų būklę, išsamų kiekvieno danties gydymo planą, bei priežastis, kodėl tam tikri gydymo metodai buvo pasirinkti šioje situacijoje.“ 

Kiekvienas klinikoje dirbantis specialistas yra savo srities profesionalas, todėl pasiskirsčius darbus pagal kiekvieno gydytojo specializaciją, pacientas yra garantuotas, kad kiekvieną gydymo etapą jam atliks specialistas, kuris geriausiai išmano tą sritį.

„Šiame etape skaitmeninė odontologija tik įgauną pagreitį, nes protezavimas tiek ant dantų, tiek ant dantų implantų laboratorijoje atliekamas skaitmeniniu būdu. Technologijų pagalba išgaunamas didelis tikslumas, kas lemia ne tik patogesnį gydytojo darbą, bet ir ilgamečius gydymo rezultatus“ – teigia gydytoja Dainora.

Apibendrinant galime teigti, kad skaitmeninės technologijos odontologijoje tampa tiesiog nepakeičiamos. Odontologija – tai sritis, kurioje tikslumas yra pats svarbiausias dalykas.

Tikslumas reikalingas ne tik tobulam rezultatui pasiekti, kuriant protezus, bet ir nustatant tikslią dantų būklę, tikslias gydymo galimybes, tikslius paciento poreikius ir gydytojo vizijas.

„Šypsenos akademija“ klinikoje dėka skaitmeninių įrenginių ir intraoralinio skenerio viskas nustatoma mikronų tikslumu. Tad norintiems šypsenos tiksliai tokios, kokią įsivaizduojate – registruokitės

Žymos: