Kodėl svarbu atlikti tyrimus prieš pradedant chirurginę intervenciją?

Turbūt pritarsite, kad tyrimai prieš chirurginę intervenciją bei implantaciją – neišvengiami? O ar norėtumėte sumažinti išlaidas, skirtas šiam gydymui? Tikime, kad net neabejodami atsakėte TAIP. Kyla klausimas, kaip tai padaryti? Ogi labai paprastai…

Jei norite sutaupyti ir net apsisaugoti nuo nenumatytų problemų, Jūsų dantų gydytojui reikėtų žinoti visas būtinas detales, kad jis negaišdamas laiko galėtų imtis tikslingų veiksmų. Šiais, naujausių technologijų laikais, viskas labai paprasta – modernūs skaitmeniniai tyrimų būdai leidžia tiksliai nustatyti reikiamus duomenis. Tai padeda sutaupyti pinigus ir laiką.

Vieni iš naujausių ir komfortiškiausių „Šypsenos akademijos“ rekomenduojamų būdų – 3D kompiuterinės tomografijos ir 3D intraoralinio skenavimo tyrimai. Jų pagalba gydytojas gali matyti žandikaulį, dantis, dantenas ir visas anatomines struktūras trimatėje erdvėje bei nustatyti jų pakitimus. 

Kodėl toks svarbus ištyrimas prieš implantaciją ir chirurginę intervenciją?

Prieš implantaciją gydytojui odontologui labai svarbu žinoti Jūsų kaulo kiekį, apatinio žandikaulio nervo ir viršutiniame žandikaulyje esančių sinusų padėtį. Remiantis 3D nuotrauka gydytojas parenka tinkamiausią implantą, tiksliai numato jo vietą kaule, įvertina kaulinius ir minkštuosius audinius implantacijos srityje. Visa tai yra būtina sėkmingoms implantacijos ir kitoms protezavimo bei chirurginėms procedūroms.

Kaip matote, tikslūs turimi duomenys apsaugos nuo papildomų kaštų. 

Kokiais atvejais reikalinga rentgeno nuotrauka?

Rentgeno nuotrauka daroma prieš protinių ir retinuotų (neišdygusių) dantų šalinimą, norint įvertinti jų padėtį žandikaulyje ir santykį su apatinio žandikaulio nervu ar viršutiniame žandikaulyje esančiais sinusais. 

Pacientui ir gydytojui labai patogu, kai visi skaitmeniniai radiologiniai tyrimai atliekami klinikoje, kurioje bus taikomas gydymas. Tai leidžia odontologui vieno vizito metu atlikti reikiamus tyrimus ir iškart vertinti situaciją kompiuterio ekrane bei aptarti ją su pacientu. Visos rentgeno nuotraukos turi būti  saugomos, archyvuojamos, o pacientui pageidaujant, įrašomos į skaitmenines laikmenas. 

Taigi, jei pasirinksite „Šypsenos akademiją“ jums nereikės bėgioti iš vienos įstaigos į kitą ir nepamesite svarbių duomenų. Patogu, tiesa?

Manote, jog modernioje klinikoje viskas per brangu? Leiskite pakeisti jūsų nuomonę.

Suprantame, kad mūsų šalyje vis dar sklando kalbos, jog užsukus į profesionalia įranga apsirūpinusią dantų kliniką „atims“ paskutinius pinigus, tačiau tai ne tiesa. Jau seniai praėjo tie laikai, kuomet būtinos paslaugos buvo „neįkandamos“. Dabar kiekvienai, save gerbiančiai įstaigai, brangus ir mylimas kiekvienas klientas. Kaip tik todėl „Šypsenos akademija“ padeda planuotis dantų gydymo išlaidas ir sudaro palankias mokėjimo dalimis sąlygas. Mes: 

 

  • pritaikome individualų, tik jums paruoštą gydymo ir mokėjimo planą;
  • iš anksto, pagal jūsų galimybes, suplanuojame vizitus;
  • atlikdami išsamius tyrimus prieš procedūras užtikriname, kad gausite aukščiausios kokybės gydymą ir paslaugų garantiją.

 

Jeigu vis dar dvejojate ar kyla klausimų, visuomet galite kreiptis bei registruotis nemokamai konsultacijai.

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui ir juos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI reikiamo specialisto konsultacijai

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button