Konsultacijos ir gydymo planai

Konsultacijos metu pirmiausia didelis dėmesys skiriamas įsiklausymui ir supratimui, kaip gražią ir sveiką šypseną mato ir supranta mūsų pacientas, kokių nusiskundimų jis turi.

Po pokalbio ir atidžios apžiūros įvertinama bendra dantų ir dantenų būklė, kramtymo funkcija. Atsižvelgiant į situaciją, gali būti atlikti papildomi tyrimai: dantų ir žandikaulių rentgeno nuotraukos, 3D kompiuterinė tomografija, veido ir dantų skenavimas.

Pacientui suteikiama informacija apie jam reikalingą gydymą, galimas alternatyvas, gydymo privalumus ir trūkumus, kainą ir planuojamų procedūrų laiką.

Siekiant dar geriau išsiaiškinti ir vėliau įgyvendinti paciento lūkesčius, konsultacijos metu žiūrimos nuotraukos, aptariama pageidaujama dantų forma ir spalva. Tam, kad būtų galima sumodeliuoti individualius poreikius atitinkančią šypseną, fotografuojamas ir skenuojamas paciento veidas ir dantys.

Norėdami užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę, konsultacijoms pasitelkiame visus „Šypsenos akademijoje“ dirbančius specialistus: implantologą, protezuojantį gydytoją, endodontologą, burnos higienistą. Bendraujame su periodontologu ir ortodontu.

Būsimos šypsenos planavimas neįsivaizduojamas be dantų technikų pagalbos. Jie atlieka dantų modeliavimo ir diagnostinio pavaškavimo darbus. Kadangi turime savo dantų technikų laboratoriją, tai šie kolegos dažnai dalyvauja konsultacijose su pacientu aptariant sumodeliuotus dantis, parenkant jų spalvą. 

Konsultacijos metu pacientui preliminariai papasakojama, kokios trukmės ir kokios procedūros laukia norint turėti pasirinktą šypsenos variantą.

Prieš pradedant gydymą yra sudaromas gydymo planas, kuris leidžia pacientui iš anksto žinoti, kiek vizitų ir pas kuriuos specialistus reikės, norint pasiekti pagrindinį tikslą – seviką ir gražią šypseną. Sudarant gydymo planą, vizitai sudėliojami taip, kad pacientui lankantis pas skirtingus specialistus – implantologą, protezistą, endodontologą, terapeutą, burnos higienistą ir kitus, darbų eiliškumas būtų efektyviausias. Sudarytą gydymo planą įgyvendiname prisiderinę prie paciento gyvenimo ritmo,  svarbių įvykių, kelionių ir darbų.

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite pas reikiamą specialistą

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button