Lauros šypsenos pokyčiai – laminačių pagalba

Lauros istorija – tik viena iš nuostabių svajonių šypsenos išsipildymo istorijų mūsų klinikoje. Laura, kaip ir daugelis pacientų, į kliniką atėjo su jauduliu ir klausimais:

– Ar tikrai pavyks?
– Ar neskaudės?
– Ar rezultatai bus tokie, kokių tikiuosi ir ilgalaikiai?
Kai kalbame apie estetines dantų procedūras laikomės nuostatos, jog čia yra svarbiausia produktyvūs pokalbiai su pacientu, kurie leidžia suprasti jo norus ir atsakyti į svarbiausius klausimus ir išsamūs tyrimai. Visuomet siekiame, kad pacientas į gydytojo kėdę sėstų su ramia širdimi ir visais atsakytais klausimais.

Kiekvieno paciento, atėjusio į „Šypsenos Akademiją“ sukurti ilgai svajotą šypseną laukia labai paprasta eiga:
– Pirmoji konsultacija su gydytoju. Išsiaiškiname, kokie paciento lūkesčiai, atsakome į visus neraminančius klausimus.
– Atliekame visus svarbiausius tyrimus, kurie reikalingi užtikrinti procedūros sklandžią eigą ir svajotą rezultatą.
– Suformuojame būsimos šypsenos vaizdą kompiuterio ekrane ir pacientas ją gali pasimatuoti dar prieš atliekant procedūrą. Kalbamės su pacientu, aiškinamės, ar šypsena atitinka jo lūkesčius. Jei yra pageidavimas – keičiame šypsenos dizainą tiek kartų, kol pacientas yra pilnai užtikrintas ir patenkintas savo šypsena.
– Atliekame estetinę procedūrą iš anksto su pacientu suderintu būdu – laminatės, estetinis mikroprotezavimas ar implantacija… Lauros atveju buvo atlikta dantų laminavimo procedūra – tai kai labai plonos plokštelės, suformuotos pagal paciento naujos šypsenos pageidavimus, tvirtinamos prie tikrų jo dantų, todėl atrodo visiškai natūraliai. 
Svajonių šypsena – tai pasitikėjimas savimi, užtikrintumas ir drąsus žingsnis link tikslų. Tą supratome stebėdami mūsų pacientų gyvenimo pokyčius, kurie prasidėjo nuo sprendimo atlikti estetinę dantų procedūrą. Nuo drąsios šypsenos nuotraukose iki karjeros pokyčių ir įmonės įkūrimo.
Laura jau per pirmąjį mūsų susitikimą negalėjo atsidžiaugti supratusi, kad jo svajonių šypsena jau arti!
Laurai buvo atlikta dantų laminavimo procedūra. Dantų laminatės – tai labai plonos plokštelės, kurios tvirtinamos prie natūralių paciento dantų, todėl atrodo visiškai natūraliai. Laminates rekomenduojame šiais atvejais:

– Žmogaus netenkina dantų išvaizda
– Dantų tarpų panaikinimas
– Dantys yra nuskilę ar nudilę, todėl pacientas vengia šypsotis
– Žmogus yra nepatenkintas dantų spalva, dydžiu ar forma

Visuomet laukiame pacientų konsultacijoje, kur pateiksime tikslias rekomendacijas ir įžvalgas.

Laura prieš dantų laminavimo procedūra:

Laura po dantų laminavimo procedūros:

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui ir juos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI konsultacijai dėl estetikos

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button