PACIENTĖ MONIKA PO DANTŲ LAMINAVIMO: „ TAI ŠYPSENA, KURI NEPADARĖ MANĘS KITU ŽMOGUMI, O ATSKLEIDĖ VISĄ ŽAVESĮ.“

Monika „Šypsenos Akademijoje“ apsilankė su dideliu noru turėti tobulą šypseną. Tokią, su kuria galėtų drąsiai šypsotis kiekvieną dieną, nes šypsena – tai neatsiejama jos dienos dalis. Pakalbinome Moniką apie dantų laminavimo kelionę, tad jei svarstote apie estetinius šypsenos pokyčius – čia rasite daug atsakymų.

Kas pasikeitė Jūsų viduje po estetinės šypsenos procedūros laminatėmis?

Mano šypsena buvo tvarkoma iš pagrindų. Kiekviena procedūra buvo dar vienas žingsnis, kuris kas kartą reikšdavo, kad aš vis arčiau tos dienos, kai mano šypsena bus ne tik sveika, bet ir estetiškai tvarkinga. Laminačių uždėjimo aš laukiau kaip vaikas Kalėdų. Po procedūros niekada daugiau nebepergyvenau, kad nuotraukose mano šypsena nėra graži. Man daugiau nereikia galvoti, kad kažkas ne taip. Tai pridėjo begalinio pasitikėjimo savimi. Aš kiekvieną dieną vis patikrinu, tarsi paglostau dantukus ir pasidžiaugiu jais. Dar niekada taip nemylėjau savo dantų. Mano priekiniai dantukai turėjo defektų nuo pat vaikystės, kai aš vieną iš dantų išsimušiau nukritus nuo dviračio. Nuo tada visą gyvenimą: tai pataiso, tai pagražina. Bet dabar, pagaliau, jie yra tobuli. 

 

Kaip reagavo aplinkiniai į Jūsų išvaizdos pokyčius? Gali atsimenate kokią ypatingą istoriją ar komplimentą?

Viskas atlikta taip profesionaliai, kad išėjus iš kabineto aš netapau kitu žmogumi o atvirkščiai – atsiskleidė visas žavesys, kuris neretai slėpdavosi po kompleksu šypsotis  nuotraukai ir juoktis pilna burna. Miniu nuotraukas, nes būtent jose defektas buvo ryškiausias – dantukas buvo pilkas ir abu susiglaudę kampais. Aš nežinau, ar tai sutapimas, bet, atrodo, kad žmonės nesupranta, kas iš tiesų pasikeitė. Po dantų laminavimo procedūros aš ėmiau gauti itin daug komplimentų, jog esu labai graži ir spindžiu. Man tai ir yra didžiausia magija, nes niekas nesako “o, dantis susidėjai” ar panašiai. Ne, žmonės kaip tik mato tą pilną paveikslą. Artimiausia aplinka žinojo visą mano istoriją ir sulaukiau be galo daug komplimentų po visko. O kiek daug aš išgirdau „aš irgi noriu tokios šypsenos”! Tada aš visiems sakiau „žinau, kur gali tokią gauti” (šypsosi).

 

Kokia buvo Jūsų reakcija pirmą kartą pamačius naująją šypseną?

Pamačius naują šypseną man kirbėjo viena mintis „kaip noriu namie pasidaryt „selfį“ ir visiems pranešti, kad aš jau turiu sveiką, gražią šypseną, kad pagaliau šio projekto kelias baigtas”.  Ir taip nuo tos dienos mano telefone šimtai mano šypsenos nuotraukų (šypsosi).

Kokie Jūsų įspūdžiai iš kelionės link svajonių šypsenos su Šypsenos Akademijos klinika? Ar likote patenkinta gydytojais, procedūros eiga. Pasidalinkite savo įspūdžiais.

Aš daugiau nei pusę metų lankiausi klinikoje. Nežinau, gal koks 40 vizitų – kartais būdavo net du kartus į dieną. Žmones eina sportuot – o aš tarsi abonementą įsigijus į „Šypsenos Akademiją“ buvau (juokiasi). Bet kiekvieną kartą ėjau su džiaugsmu, nes žinojau, kad kiekviena procedūra mane artina tobulos šypsenos link ir tai buvo pagrindinė motyvacija. Kelias nebuvo lengvas, bet dabar aš nebebijau odontologų, nes jau, atrodo, viską patyriau. Jeigu reiktų kartoti, tai rinkčiausi TIK „Šypsenos Akademiją“! Ten liko labai daug sentimentų, ten jie padovanojo man tai, be ko aš tiesiog negaliu gyvent – pilną pasitikėjimo  šypseną. Didžiulis ačiū Aidui Ligučiui! Aš esu labai patenkinta, kad patekau būtent pas jį. Visas kolektyvas buvo toks, kad kai atėjus aplanko namų jausmas. Visų darbas atliktas nepriekaištingai. Ir nuo šiol jeigu manęs kas paklausia ar aš žinau kokią dantų kliniką, patikėkit, visus siunčiu būtent į „Šypsenos Akademiją“ (šypsosi).

O šypsena gyvenime – mano vizitinė kortelė. Be jos aš neišeinu iš namų, be jos aš negyvenu nei dienos. Mano šypsena – tai aš.  Gailiuosi tik vieno – kad procedūros neatlikau dar anksčiau, kad tiek laukiau… Dabar žinau – buvo verta!

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui ir juos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI konsultacijai dėl estetikos

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button