PACIENTŲ PORTRETAI. AIRIDAS: “IŠSISKIRTI IŠ MASĖS, IŠLAIKANT KLASIKĄ”

Airidas versle mato laisvę realizuoti save mėgstamoje veikloje, išlaikant savo autentiškumą. Restauruodamas ir kolekcionuodamas senus automobilius jis nebijo išsiskirti ryškiomis spalvomis, tačiau tuo pačiu siekia nenutolti nuo gamintojo standartų. Ši ideologija Airidui atsiperka, prieš keletą metų vykusioje klasikinių automobilių parodoje Airido automobilis pelnė gražiausio automobilio titulą.

Kviečiame susipažinti su Airidu ir jo šypsenos projektu “Šypsenos akademijoje”.


Kas tau yra šypsena?

Yra labai teisingas posakis, jog žmonės tave pasitinka pagal rūbą išlydi pagal protą. Tai čia labai panašiai, tik mane šiuo metu pasitinka pagal šypseną. Iš esmės šypsena man – vizitinė kortelė, besišypsant atsiveria kiti keliai, kur kas lengviau susipažinti su naujais žmonėmis. Visas mūsų gyvenimas paremtas bendravimu per santykį. Santykį su savimi, artimaisiais, partneriais bei kolegomis. Mano šypsena mane reprezentuoja. O paskutiniai pasikeitimai mane išlaisvino – mano supratimu kiekvienas įdirbis į savęs tobulinimą, visiškai nesvarbu ar tai yra išvaizdos puoselėjimas, ar tai sportas, ar tai saviugda, iš esmės visos šios investicijos į save kilsteli tavo savivertę ir teikia tiesioginę naudą. Aš niekada nevengiau šypsotis, tačiau dabar tai darau dažniau ir jaučiuosi laisvai.

Visada džiaugiamės turėdami galimybę iš tiesų pažinti savo pacientus. Vieno iš vizitų metu papasakojai apie savo veiklą bei meilę automobiliams ar sutiktum apie tai papasakoti plačiau?

Šią istoriją reikėtų pradėti ne nuo mano verslo, o nuo to, jog aš iš prigimties – amžinai alkanas ekstremumams. Vienas iš jų – autosportas, 5 metus teko dalyvauti drifto varžybose, slalome, kartais pajuokauju, jog aš į atsargą išėjęs lenktynininkas. Mano lenktynių automobilis šiuo metu laukia, kol mano sūnus užaugs, svajoju pamatyti jį už šio automobilio vairo. O be visa ko, kas čia žino, galbūt dar teks galimybė ir pačiam pravažiuoti juo už veteranus.

Poreikis ekstremaliems sportams atsispindi ir kitomis formomis, paniškai bijau aukščio, tačiau visai neseniai teko kopti į 2 km aukščio kalną, be jokios įrangos. Taip pat aistra ekstremalioms situacijoms atsispindi ir tokiuose mano išmėgintose ir pamėgtose veiklose kaip šuolis parašiutu ar slidinėjimas snieglente. Tikrai galima sakyti – bijai vilko eik į mišką. Neslėpsiu nuo vaikystės jaučiau baimę ir odontologams, tačiau jūsų klinikos kėdėje – skaičiavau savo gydymo plane, teko praleisti virš 50val., ir paskutinėmis valandomis joje užsnūsdavau.

Airidai, 50val. yra didelė laiko investicija. Kas motyvavo kas kartą sėsti į šią kėdę?

Pasakysiu paprastai – aš esu žmogus, orientuotas į tikslą. Pats rezultatas ir buvo didžiausia motyvacija. O be visa ko mano gyvenimo filosofija yra tokia, jog didžiausia blogybė visgi yra komfortas. Niekada nebijojau išeiti iš komforto zonos, kaip ir nebijojau sunkumų. Ir net visiškai priešingai – žinau jog norint būti pačia geriausia savo versija išbandymai yra būtini.

Kaip verslininkas puikiai suprantu ir faktą, jog kartais reikia skubėti lėtai. Mano patirtis šiame projekte leido sudaryti prielaidą, jog pats estetikos planavimas negali būti skubinamas. Ir iš tiesų planuojamos šypsenos dizainą koregavome keletą kartų, nes čia kiekviena net mažiausia detalė lemia. Tiek renkantis spalvą tiek ir formą mano pagrindinis tikslas buvo išlaikyti savo identitetą, norėjau estetiškos tačiau natūralios šypsenos ir manau man tai puikiai pavyko. Labai maloniai nustebino tai, jog kaip su kolegomis darbe taip ir “Šypsenos akademijoje” su gydytojais labai lengvai vedamas dialogas, gydytojai trumpai ir konstruktyviai teikė pasiūlymus, na o man visus juos pasvėrus, beliko priimti galutinį sprendimą. Taip mano projekto valandos ilgos, tačiau nei viena minutė nebuvo praleista veltui.

Ar planas, kuriuo vadovaujantis ėjai link tikslo atitiko išsvajotą rezultatą?

Mano pirminis gydymo planas prasidėjo nuo vieno implanto. Tačiau gydymo eigoje prisipažinsiu, jog apetitas “užaugo bevalgant”. Pasitardamas su savo koordinuojančia gydytoja Raminta, bei klinikos vadyba išgirdau apie visus galimus metodus. Tuomet nusprendžiau gydymo planą papildyti dantų laminavimu. Tada pasipildėme gydymo planą estetiniais darbais ir sėkmingai tęsėme darbus. Jokia čia paslaptis, jog pats gydymo plano pasirašymas bei gydymo sąmatos suderinimas, niekuo nesiskiria nuo verslo sandorio. Vertė turi atitikti gaunamą naudą. Ir jei manęs paklaustumėte – ar šis sprendimas brangus, aš atsakyčiau, jog nesu toks turtingas, jog pirkčiau pigų daiktą. Imantis šio projekto visų pirma siekiau ilgalaikio, kokybiško rezultato, kuris man tarnaus ilgus metus. Kita vertus investicija į save, į savo sveikatą – yra pati geriausia investicija.

Kodėl “Šypsenos akademija”?

Peržengti “Šypsenos akademijos’’ klinikos slenkstį padėjo artimo bičiulio rekomendacija. Kartu su juo reguliariai susitinkame bendraminčių vyrų rate, kuriame drauge užsiiminėjame koviniais menais, skrendame į stovyklas. Vieno tokio susitikimo metu išsikalbėjome šia tema ir jis man parekomendavo šią kliniką.

Antrą kartą apie “Šypsenos akademiją” išgirdau kitame, jau visai kito pobūdžio, verslo klube. Pamenu, kaip tąkart pagalvojau, jog jei jau gyvenime surezonavo apie šią kliniką išgirsti dviejuose visiškai skirtingose vietose, daugiau svarstyti renkantis kliniką man nebereikia.

Atvykęs radau tai, ko ir tikėjausi – aukštos kokybės paslaugas, skaitmenizuotą, pažangią įrangą, tačiau labiausiai mane nupirko aukšto lygio aptarnavimo standartas, aiškus gydymo planavimas ir lanksčios atsiskaitymo galimybės.

Jei reikėtų šį kelią eiti iš naujo nei neabejodamas rinkčiausi “Šypsenos akademiją”.

Registracija

Norite pradėti savo istoriją? Pirmas žingsnis - užpildykite paraišką ir registruokitės skaitmeniniam dantų būklės tyrimui

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button