PACIENTŲ PORTRETAI. SIMONA: “ŠYPSOTIS VISŲ PIRMA REIKIA ŠIRDIMI”

Ryški, spalvinga ir charizmatiška asmenybė. Itin magnetiška, patraukli ir moteriška. Simonos laisvė – kūryba, vidinio ir išorinio pasaulių harmonija. Kaip nuo spaustuvės verslo Simonos kelias atvedė iki interjero dizaino, o dizainerės kurtas interjeras šiais metais nominuotas „International Interior Design Awards“ gražiausios rezidencijos titului.   

Kviečiame susipažinti su Simona ir jos šypsenos projektu “Šypsenos akademijoje”.

 

 

Kas apskritai Jums yra šypsena?

Šypseną tiesiogiai sieju su emocija, šypsena – tai emocinė išraiška. Juk yra visa emocijų skalė: nuo pykčio iki liūdesio, susirūpinimo, abejingumo… O kur dar visos tos kylančios energijos emocijos kaip laimė, optimizmas, aistra, meilė, džiaugsmas, aiškus žinojimas, jėga ir laisvė. Čia, kaip ir visur, būtina harmonija – kaip viduje, taip ir išorėje. Kai esi nuovokus gali nesunkiai atskirti gudriai, mandagiai suvaidintą šypsenėlę nuo tikros, nuoširdžios. Šypsotis visų pirma reikia širdimi.

 

Kas gyvenime Jus įkvėpia?

Gyvenime mane įkvepia meilė. Dar pasivaikščiojimas miške, pajūrio romantika, įvairios parodos ir kitų kūrėjų kūriniai. Taip pat esu neabejinga knygoms, bendravimui su talentingais žmonėmis. Kartais vidinės jėgos teikia aktyvi veikla sporto salėje, kas be ko mane, kaip ir kiekvieną mamą, įkvėpia mano vaikų ateitis.


Kiekvienas pacientas yra atskiras portretas, nuo to koks jis – iki to ką jis veikia. Papasakokite apie savo  veiklą.

Kalbėdama apie save pradedu nuo to, jog visų pirma aš esu dviejų vaikų mama. Mano sūnui Enrikei šiais metais septyniolika, o dukrai Olivijai – dvylika. Taip pat aš esu žmona ir mes su vyru Robinu teikiame interjero dizaino paslaugas. Labiau esame žinomi kaip „Liquid Interior Solutions“  interjero dizaino studijos įkūrėjai, šiais metais mūsų projektas buvo nominuotas „International Interior Design Awards“ gražiausios rezidencijos projekte. Jei pandemija nesutrukdys, dalyvausime apdovanojimų ceremonijoje Londone tarp geriausių pasaulio interjero dizainerių. Esmė, žinoma, yra ne pats laimėjimas, o malonumas priklausyti didesnei bendruomenei.

Studijas pradėjau nuo verslo vadybos Vilniaus universitete, tuomet įgijau magistro laipsnį ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, kur vadovų studijose įgijau marketingo, žmogiškųjų resursų, finansų, lyderystės žinių. Kartu su mama įkūriau savo verslą kūrybinėse industrijose – įsteigėme spaudos įmonę. Kai pritraukiau investuotojus pasitraukiau iš šio verslo.  Širdis vis labiau traukė kurti, traukė menas ir estetika, norėjau įgyti daugiau dizaino industrijos žinių ir įgūdžių. Todėl nuotoliniu būdu baigiau interjero dizaino studijas Interior Design Institute , Didžiojoje Britanijoje. Gražių namų kūrimas – „home couture“ ir inovatyvūs interjero projektai man yra viena iš mėgstamų veiklų.

 

Kaip interjero dizainerė turi itin išlavintą skonį estetikai. Ar nebuvo sunku atrasti geriausią sprendimą savo šypsenos projektui?

Teisybę sakant, kuriant savo šypsenos dizainą atsakingai skyriau laiko kiekvienam vizitui. Neskubėjau ir jei jausdavau, kad kyla dvejonių – klausiau. Labai gerai pamenu reikalavimą savo šypsenai – „noriu, jog mano šypsena atrodytų natūrali ir jaunatviška, nenoriu, kad atrodytų tobula brangi“. Gydytoja Raminta kantriai ir konstruktyviai teikė siūlymus, dalijosi pastebėjimais ir patirtimi. Kaip dizainerė aš suprantu, jog estetikai tokios detalės kaip tinkamos spalvos, formos, proporcijos parinkimas, aiškus projekto suplanavimas yra itin svarbūs ir čia net patys mažiausi dalykai lemia. Tarkime, savo praktikoje kurdama anksčiau minėtą interjero dizaino projektą, siekdama unikalumo ir išskirtinumo parinkau šiltos nuotaikos neutralias spalvas. Prieš tai, žinoma, reikėjo išspręsti erdvės, proporcijų problemas ir turėti aiškią viziją bei dizaino planą. Ne kiekvienas apdovanotas gebėjimu tuos mažus ir svarbius dalykus pastebėti. Džiaugiuosi, jog su gydytoja nesunkiai atradome bendrą kalbą.

 

Kokia jūsų gyvenimo filosofija? Kaip matote pasaulį?

Savo unikalumu būtybė užima tik jai vienai paruoštą sostą visatos tinkle, kuriame kiekvienas individas turi tapti dalimi vienintelės delionės. Man unikalumas yra talentas. Dabar mano tyrimai ir studijos tęsiasi saviugdos srityje, esu tikra vidinė gerovė, jautrumas ir stiprybė, kūryba ir nuotaika, kuria spinduliuoji yra esminiai dalykai. Apart projektų ir mėgstamos veiklos, į dienotvarkę įtraukti – fitnesas, joga, meditacija, arbatos ritualai, sodo puoselėjimas, pianino pamokos, astrologija.

Ar žinojote, jog pagal astrologijos mokslą planetos ir asteroidai yra pavadinti romėnų ir graikų dievų vardais? Tai tuo požiūriu aš įkūniju ir vaisingumo deivę Demetrą, karingąją Atėnę, santykių bei santuokos deivę Herą ir namų židinio, vidinės šilumos deivę Vestą. Visos šios deivės pasitarnauja, kai mes moterys išmokstame naudotis įvairiais savo moteriškais vaidmenimis. Man dažnai sako, jog aš esu labai moteriška. Mums moterims nereikia konkuruoti su vyrais, kad pasiekti savirealizaciją ir būti laimingomis. Mums moterims kaip tik reikia glaudesnio ryšio veikloje tarpusavyje ir atrasti tai, kas miela širdžiai.

Aš esu mąstytoja, nemažai skaitau. Mano mama vis pastebėdavo, kad aš daug mąstau, analizuoju ir gilinuosi. Man neužtenka tik paviršutinių dalykų, materijos ir fizinio gražaus kūno. Nuolat sakau, jog minčių kontrolė ir higiena būtina kasdien. Žmogus, tarsi instrumentas – gali būti suderintas arba praradęs harmoniją.

Aš esu jogos praktikė. Nuoširdžiai pradėjau pamėgti atsiskyrimą ir nuostabiai jaustis vienatvėje, praktikuodama jogą išmokau labai daug. Nuo vaikystės mėgdavau sėdėti ant žemės sukryžiavusi kojas ir pamenu, kaip tėtis vis juokaudavo, kad būsiu jogė.

Aš esu mentorė ir vedu interjero dizaino kursus, kuriuose susirenka moterys, norinčios būti dizainerėmis ar tobulėti karjeroje, nekilnojamo turto srityje. Filosofijos apie namų kūrimą aš mokiausi ir iš interjero dizaino istorijos, nes dizaino stiliai metų tėkmėje vystėsi, nuolat kito. Tarp pirmųjų dizainerių galima sakyti buvo tokių garsių asmenybių kaip Mikelandželas ir kitų šios kultūros kūrėjų.

Daug ką gyvenime taikau iš spalvų psichologijos, nes spalvos gali būti šiltos ir šaltos, o taip pat jos turi charakteringas savybes iš seniausios išminties hindu filosofijos. Todėl kreipiu tam dėmesio ir net rengiuosi  pagal spalvų rato diagramą. Bandau naudoti daugiau šviesių, ryškių spalvų – geltonos, raudonos, rožinės, oranžinės. Esu gyvenusi Tailando saloje Phukete, kur pasaulis tikrai labai spalvingas ir ta šalis vadinama šypsenų šalimi. Šiandien aš stengiuosi rasti balansą tarp Vakarų ir Rytų kultūrų. Esu tuo pačiu ir už tradicijas ir už naujoves, laikausi tvirto charakterio kuriant šiuolaikišką žmogų su nuoširdžia šypsena.

 

Kaip apibūdintumėte savo santykį su žmonėmis ar iš prigimties esate atviras žmogus ?

Su artimiausiais žmonėmis esu atvira, parodau tikrąsias savo emocijas. Žinau, kad kai esu uždara, atrodau kaip neįminta mįslė. Enigmatiška ekstravertė – būtent tokia mano natūra nuo mažens. Santykiuose su žmonėmis vadovaujuosi intuicija, na, o verslo santykiuose išlikdama dalykiška visada pasinaudoju ir šypsena.

 

Kaip sužinojote apie Šypsenos akademiją?

Su „Šypsenos akademija“ susipažinau vienos moterų konferencijos metu. Pamenu, jog kaip tik panašiu laiku dalyvavau veiklių moterų rate ir buvau į savo norų sąrašą įtraukusi gražią šypseną, kuri man visada buvo aukštos savivertės ženklas. Taip gyvenime nutinka, kai aiškiai žinai, kuria linkme eiti reikiami keliai atsiveria reikiamu laiku.

 

Kodėl Šypsenos akademija?

Sprendimą rinktis šią kliniką priėmiau įvertinusi visumą: pirmiausia – pažangios gydymo technologijos bei aukšto lygio specialistai. Čia atrastas asmeninis dėmesys man ir sukurtas pasitikėjimo jausmas taip pat paliko didelį įspūdį. Na ir žinoma, atmosfera – modernus šiuolaikiško interjero dizainas, švara bei estetika man taip pat labai svarbūs.

Registracija

Norite pradėti savo istoriją? Pirmas žingsnis - užpildykite paraišką ir registruokitės skaitmeniniam dantų būklės tyrimui
Pasirinkite miestą: VilniusKaunas

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button