TIKSLŪS TYRIMAI PRIEŠ DANTŲ PROTEZAVIMĄ BŪTINI - TAI SUTAUPYS TIEK JŪSŲ LAIKĄ, TIEK FINANSUS

Kartais tikrai smagu išsiruošti į kelią nepasiėmus nei navigacijos, nei žemėlapio. Tokioje kelionėje gali laukti įvairūs netikėti įvykiai, susitikimai bei patirtys. Deja, tai visai negalioja kalbant apie dantų protezavimo operacijas. Nė vienas gydytojas šito nesiims, nieko nežinodamas apie savo paciento žandikaulio bei burnos ertmės būklę. Netikėtumai čia pageidaujami mažiausiai.

Taigi, kad ir kaip nekantraujate vėl džiaugtis savo gražia šypsena, prieš tai atlikti tyrimus – būtina. Šiuo metu odontologijoje naudojami modernūs skaitmeniniai metodai jiems atlikti, o tai suteikia galimybes nustatyti ypač tikslias diagnozes bei sudėlioti efektyvų gydymo planą. Nepaisant to, kad už šiuos tyrimus paprastai reikia susimokėti, bendra išlaidų suma jų dėka sumažėja (taip pat sutrumpėja gydymo laikas). Be viso to, tiksli diagnostika prieš gydymą padeda išvengti papildomų išlaidų ateityje.

Kokie tyrimai rekomenduojami atlikti prieš dantų protezavimą?

„Šypsenos akademijos“ klinikoje visada rekomenduojame 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą. Jis leidžia aiškiai pamatyti Jūsų dantų ir žandikaulio vaizdą trimatėje erdvėje bei sužinoti, ar aplink šaknį nėra uždegimo židinių bei ar nereikalingas papildomas gydymas. Tokių dalykų praleisti pro akis negalima – būtų tas pats, jei statant namą, praleistume pamatų liejimo etapą.

Mūsų klinikoje moderni įranga naudojama ne tik paciento ištyrimui, bet ir vėliau, gydymo proceso metu. Labai džiaugiamės savo turimu 3D skaitmeniniu intraoraliniu skeneriu, kuris parodo pacientui jo 3D dantų vaizdą tiesiai kompiuterio ekrane. Taip žmogus lengviau suvokia savo burnos situaciją, o gydytojas gali aiškiau išdėstyti bei aptarti su juo gydymo planą.

Šis minėtas skeneris yra puikus pagalbininkas ir protezavimo metu. Mes nenaudojame įprastų atspaudinių medžiagų po danties šlifavimo, o „kreipiamės“ į savo 3D pagalbininką, kuris vos per keletą minučių perkelia dantų vaizdą į skaitmeninę erdvę. Po to skaitmeninis atspaudas išsiunčiamas į dantų technikų laboratoriją restauracijos gamybai. Taip sutaupomas kliento laikas bei užtikrinamas maksimalus tikslumas. Kad ir kaip mylime savo pacientus, bet mūsų tikslas – matyti juos kuo rečiau.

„Šypsenos akademijoje“ mes visada suteikiame garantijas savo paslaugoms. Tikslūs, naujausia diagnostine aparatūra atlikti tyrimai leidžia užtikrinti, kad mūsų pacientai gaus maksimaliai kokybišką gydymą. Taip pat šios diagnostikos dėka, žmogus gydymą gauna per trumpiausią laiką ir mažiausia kaina, kadangi visą šio gydymo planą pritaikome kiekvienam individualiai, atsižvelgdami į jo burnos būklę, užimtumą bei finansines galimybes.

Mes džiaugiamės, kai Jūs galite džiaugtis savo šypsena.

Registracija

Patogiai ir greitai užsiregistruokite skaitmeniniam dantų būklės tyrimui ir juos atlikęs specialistas jus nukreips NEMOKAMAI konsultacijai pas protezuojantį gydytoją

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate su svetainės Privatumo politika:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button