TYRIMAI IR DIAGNOSTIKA

Kas tai?

Esame tikri, jog sėkmingo gydymo pagrindas visais atvejais yra išsami diagnostika ir nuoseklus gydymo suplanavimas. Sukaupę ilgametę patirtį odontologijos sektoriuje ir pasitelkdami pažangiausius skaitmeninius tyrimų metodus gebame valdyti visas net ir menkiausias rizikas, bei taupyti pacientų laiką. Mūsų klinikose atliekami: 3D kompiuterinės tomografijos tyrimai (KT, panoraminės nuotraukos, cefalograma), naudojamas intraoralinis ir veido skeneriai, atliekami tyrimai mikroskopu.

Kada reikia?

Ar teko girdėti posakį, jog geriausias gydymas – tai ligų prevencija? Odontologijoje, kaip niekur kitur svarbus savalaikis dantų ligų diagnozavimas. Turint omenyje, jog dažnos dantų ir dantenų ligos gali ilgą laika būti besimptomėmis, na o išreikštas dantų skausmas būdingas vėlyvoms dantų ligų stadijoms. Skirkite laiko savo dantų sveikatai patikrinti bent du kartus per metus ir užtikriname – sutaupysite!

Procedūros eiga

Standartiniam dantų diagnostikos vizitui pakanka skirti vos keletą kartų per metus ir vizitas užtrunka ne ilgiau kaip 1 val. Kaip rekomenduojama patikrinti savo dantų sveikatą?

3 paprasti žingsniai

Gydytojai

Neatidėliokite – pasirūpinkite savo dantų sveikata ir atlikite profilaktinį patikrinimą. Vos kelių mygtukų paspaudimu registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar.

Kiek tai kainuos?

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos