Apmokėjimo už paslaugas galimybės privačioje odontologijoje

Žinote pasakymą „nepigus malonumas“? Kalbant apie dantų gydymą, ši tema turbūt niekam nekelia asociacijų nei su malonumu nei su pigumu, o ką jau kalbėti apie dantų restauravimą. Nėra ką slėpti, sumos dantų restauracijai tikrai ne mažos, tačiau vis tik įmanoma turėti gražius dantis ir pilnai atstatyti kramtymo funkciją nepatiriant didelių finansinių iššūkių nei sau, nei savo šeimai. „Šypsenos akademija“ klinikoje siūloma daug įvairių atsiskaitymo būdų, o kokį finansavimo šaltinį rinktis ir kaip suplanuoti išsimokėjimą - „Šypsenos akademija“ klinikos administracija visada padės atrasti jums patį patogiausią ir palankiausią variantą.

Atsiskaitymo būdai

Aptarsime penkis populiariausius atsiskaitymo už odontologines paslaugas būdus:

  • Atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba kortele. Už suteiktas paslaugas ir atliktus darbus sumokama visa suma iš karto.
  • Atsiskaitymas su minimaliu atidėjimu. Šio atsiskaitymo eiga yra tokia: išrašoma sąskaita faktūra ir suderinamas apmokėjimo terminas. Apmokėjimas gali būti vykdomas ne iš karto, o dalimis per kelis mėnesius. Tai tarsi kreditavimas iš „Šypsenos akademija“ klinikos pusės.
  • Atsiskaitymas išsimokėtinai. Jei sumos yra didelės, „Šypsenos akademija“ klinika turi partnerius, kurie suteikia išsimokėjimo be pabrangimo per metus paslaugą. Jeigu siekiama išsimokėti per ilgesnį laikotarpį – palūkanoms sumą išmokant iki penkerių metų suteikiamos didelės nuolaidos.
  • Atsiskaitymas per teritorines ligonių kasas. Šis atsiskaitymo būdas gali būti taikomas tik žmonėms stovintiems eilėje teritorinėse ligonių kasose. Be abejo, šiuo atveju skiriamos sumos būna labai nedidelės. Paprastai teritorinės ligonių kasos apmoka tik būtinuosius darbus, tarkim bedantės burnos atveju galima gauti finansavimą tik pačiai paprasčiausiai plokštelei, ar protezavimo atveju - tik paprasčiausiam protezui. Tačiau ir taip yra labai gerai, nes tai yra suma, kurią galima tiesiog panaudoti jūsų norimam rezultatui pasiekti ir tokiu būdu sumažinti gydymo kainą bei pasirinkti geresnį protezavimo būdą, apmokant iš asmeninio biudžeto tik tą sumą, kurios neužtenka padengti suma gauta iš teritorinių ligonių kasų.
  • Sveikatos draudimai odontologinėms paslaugoms. Šioje situacijoje viskas priklauso nuo draudimo rūšies ir kokias paslaugas draudimas apmoka. Visą šią informaciją galima gauti tiek klinikoje, tiek iš savo draudimo brokerio. „Šypsenos akademija“ klinika dirba su absoliučiai visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis, taip pat išrašome sąskaitas faktūras net ne Lietuvoje veikiančioms draudimo bendrovėms. Šiuo aspektu „Šypsenos akademija“ klinikos darbas yra tiesiog nepriekaištingas, nes taikomas intraoralinis skenavimas, kurio metu nuskenuojama visa dantų būklė prieš taikant gydymą ir po jo, tokiu būdu su paciento draudimo apmokėjimu nebūna jokių problemų. Viskas pateikiama aiškiai ir sklandžiai

Galimos atsiskaitymo kombinacijos

Aukštesnė paslaugos kaina dar nereiškia, kad ši paslauga jums yra neįperkama. Kaip matote, atsiskaitymo būdų yra nemažai ir įvairių, o šiuos atsiskaitymo būdus kombinuojant tarpusavyje išgausime dar daugiau galimybių atsiskaityti už paslaugą savęs finansiškai nenuskriaudžiant.

sypsenos akademija

Pavyzdžiui, pacientui reikia dantų protezo ant implantų. Chirurginę dalį pacientas gali susimokėti lygiomis dalimis išrašant sąskaitą faktūrą. Gydymo etapus, kurių sumos nėra didelės – gali susimokėti iškart kortele ar grynaisiais pinigais, o protezavimo daliai įgyvendinti pasirinkti atsiskaitymą išsimokėtinai be pabrangimo per metus. Arba kitas variantas, pacientui teritorinės ligonių kasos apmoka protezavimą, bet jam šiuo atveju reikalingas ne tik protezavimas, o ir implantacija. Implantacija pacientas gali dengti savo lėšomis, kad būtų kuo mažiau skausminga finansiškai - išrašant sąskaitą faktūrą ir išdėstant atsiskaitymus dalimis per kelis mėnesius. O protezavimo viena dalis padengiama iš teritorinių ligonių kasų gauta išmoka, o kitai daliai apmokėti pasirenkamas išsimokėjimo be pabrangimo per metus būdas. Tai tik keli pavyzdžiai, kombinacijų ir variantų, kaip atsiskaityti už susigražintus dantis, susigrąžintą gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi, gali būti daugybė.

Pabrėžiame, kad „Šypsenos akademija“ klinikoje dirbantys specialistai pirmiausia skiria dėmesį tyrimams. Tik atlikus nuodugnius tyrimus pereinama į planavimo ir strategijos kūrimo etapą, kadangi priimant sprendimus, tiek dėl implantacijos, tiek dėl protezavimo – mums aktualu ne tik šiandieninis rezultatas, o ir tai kokia dantų būklė bus po dešimties ar net dvidešimties metų.

Tad apmąstome net ir apie paliktų, šiai dienai sveikų dantų gedimą ar netekimą bei kaip tam tikroje situacijoje bus elgiamasi ateityje. Tik žinodami, kokia bus gydymo eiga, galime aptarti visus finansavimo šaltinius, parinkti tinkamiausias jų formas ar kombinacijas atsižvelgiant į kiekvieno individualią situaciją, kad kiekvienam pacientui būtų iš tiesų patogu ir nekeltų jokio diskomforto, net ir finansinio.

Jei norite išties puikių rezultatų ir turėti gerą situaciją burnoje ne tik dabar, bet ir ateityje - registruokitės pirmajai konsultacijai www.sypsenosakademija.lt jau dabar ir patys įsitikinkite, kad net kalbant apie dantų restauraciją frazę „nepigus malonumas“ įmanoma pakeisti fraze „prieinama kaina“.

Žymos: