Kaip pasimatuoti šypseną, kurią realiai ir galima įgyvendinti?

Tobula šypsena – kas tai ir kodėl ji tokia ypatinga bei taip idealizuojama? Stebėdami televiziją, naršydami internete garsenybių nuotraukas, atkreipiame dėmesį ir jų nepriekaištingas šypsenas, tokias šypsenas imame pastebėti jau ir gatvėje.

Jos mus žavi ir dažnas apie tokią šypseną pagalvoja pats, ar man tokia tiktų? Ar man išvis įmanoma turėti tokią nepriekaištingą šypseną? Koks kelias iki šios idealios šypsenos? Jei dažnai pagalvojate apie nepriekaištingą šypseną, idealiai tiesius ir baltus dantis – ją galite tiesiog pasimatuoti ir neliks jokių abejonių.

DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Greitas kelias šypsenos pamatavimo link

Šypsenos pamatavimas, mediciniškai vadinamas „Mock up“ terminu, leidžia pacientams pasimatuoti šypseną, kurią po to galima įgyvendinti ir realiai. Iki tobulos šypsenos pamatavimo vos trys žingsniai:

  1. Atliekami tyrimai, kurių metu pasitelkus naujausias technologijas dantys yra nufilmuojami ir nufotografuojami. Trumpai tariant, jūsų dantys, jų forma, spalva, padėtis, dantenų kontūras ir šypsena – visa tai perkeliama į skaitmeninę erdvę. Tuomet žvelgiant į atvaizdą ekrane vyksta tobulos šypsenos modelio derinimas, čia svarbu komandinis darbas, vienas kito supratimas ir įsiklausymas tarp gydytojo odontologo, paciento ir dantų techniko.
  2. Konsultacijos metu gydytojas odontologas kartu su pacientu atidžiai suderina ir išsirenka tinkamiausią dantų formą bei spalvą, čia svarbu atsižvelgti į paciento individualius veido bruožus bei jo pageidavimus. Taip pat šio vizito metu aptariama ir indikuotina dantenų plastikos, kontūravimo procedūra.
  3. Visi jūsų pageidavimai ir pasirinkimai galiausiai įgyvendinami laboratorijoje, kur dantų technikų sumodeliuotas šablonas yra paruošiamas pasimatavimui. Jis uždedamas ant jūsų dantų, visiškai jų nepažeidžiant. Taip, išties jūs jau matuojatės tą svajonių šypseną, ji jau jūsų burnoje. Tam, kad pacientas galėtų tinkamai įvertinti pasirinktą dantų spalvą ir formą – atliekamos šypsenos fotografijos. Jei viskas tinka ir patinka bei kelia daug teigiamų emocijų – galima spręsti šypsenos realaus įgyvendinimo klausimą. Norintys apsiprasti su naujuoju šypsenos vaizdu, gali 1-2 dienas panešioti uždėtą šabloną. Taigi šablonas gali būti nuimamas iš karto po pasimatavimo arba po 1-2 dienų, priklauso nuo paciento pageidavimų.

Svajonių šypseną gali susikurti visi, jei dvejojate kokios norite ir net nenutuokiate kaip atrodysite su pakoreguota šypsena, idealus sprendimas – šypsenos pasimatavimas.

Pamatuotos šypsenos realus įgyvendinimas

Norint tinkamai ir patikimai realizuoti pamatuotą šypseną svarbu ne tik estetinė jos išvaizda, bet ir jūsų sveikata, bei žinoma, šypsenos ilgaamžiškumas. Juk kiekvienas norime ne trumpalaikių rezultatų, norime, kad šypsena, į kurią investuojame ne tik finansus, bet ir laiką, mus džiugintų ilgus metus, o gal net ir visą gyvenimą.

Taigi realizuojant svajonių šypseną pirmasis svarbus žingsnis – tai išsamūs tyrimai: dantų, kaulinio audinio, dantenų ir kt. Tik turint nuodugnius tyrimus galima dėlioti šypsenos dizaino kūrimo planą bei eigą.

Tyrimai ir diagnostika

„Šypsenos akademija“ klinikoje rasite visas galimybes, priemones, technologijas ir vieningą specialistų komandą, padėsiančią jums ne tik pasimatuoti svajonių šypseną, bet ir tobulai ją įgyvendinti realiai.