ALL-ON-4® METODIKA

„ALL-ON-4“ METODIKA – PUIKŪS PACIENTŲ ATSILIEPIMAI IR GYDYTOJŲ REKOMENDACIJOS.

PAMIRŠKITE IŠIMAMŲ PROTEZŲ KELIAMUS NEPATOGUMUS, DRĄSIAI KRAMTYKITE MAISTĄ IR NEVARŽOMAI ŠYPSOKITĖS – DABAR PILNAS ŠYPSENOS ATKŪRIMAS HIBRIDINIU DANTŲ PROTEZU TIK 3999 €!

Išimami protezai sukelia nemažai nepatogumų, nešiojant juos per ilgai – keliamas pavojus gretimiems dantims ir aplinkiniams burnos audiniams. Prireikia daug laiko, kol priprantama prie plokštelinių protezų, nes protezas yra svetimkūnis ir dirgina burnos gleivinę. Išimami protezai apsunkina kalbėjimą, kramtymą, rijimą, kartais pasireiškia net pykinimas. Siekiant viso to išvengti, odontologijos profesionalai sukūrė „All-on-4“ (liet. „Visi ant 4“) metodą.

KAS YRA „ALL-ON-4“ (LIET. „VISI ANT 4“) METODIKA?

Tai vienas iš garsiausių pasaulyje implantavimo ir protezavimo būdų. Pasitelkus šį metodą, visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vos ant 4 implantų. Tai kardinaliai sutrumpina visą gydymo eigą, taupo Jūsų laiką ir finansus.

Taikant šią metodiką, pašalinami likę žandikaulio dantys ir įsriegiami 4 implantai, o ant jų tvirtinamas naujas, itin stabilus, patogus, pilnai kramtymo funkciją atliekantis hibridinis dantų protezas, kuris atrodo lyg natūralūs dantys.

Šis metodas leidžia sumažinti chirurginių procedūrų kiekį ir dažnai išvengti sudėtingų kaulo priauginimo operacijų. Tai puiki alternatyva siekiant išvengti nepatogaus išimamo protezo nešiojimo.

Allon4 metodas
Allon4 metodas

Taip atrodo „All-on-4“ metodika įsriegti 4 implantai ir dantų protezas.

Kviečiame užsiregistruoti implantuojančio gydytojo konsultacijai ir pradėti kelionę savo svajonių šypsenos link:

KAIP ATRODO „ALL-ON-4“ METODU ATKURTA ŠYPSENA?

Allon4 metodas
Prieš
Allon4 metodas

„Šypsenos akademijos“ pacientės situacija prieš (viršuje) ir po (apačioje) „All-on-4“ metodikos pritaikymo.

Allon4 metodas
Allon4

 „Šypsenos akademijos“ paciento situacija prieš (kairėje) ir po (dešinėje) „All-on-4“ metodikos pritaikymo.

Šypseną atkūrus „All-on-4“ metodu, ne tik visiškai atkuriama kramtymo funkcija, atstatoma fonetika ir natūrali dantų išvaizda, tačiau pasikeičia ir veido bruožai – skruostai nebeatrodo įdubę, lūpos nebeatrodo suglebusios, dingsta atsiradusios raukšlės. Žmogus vėl ima nevaržomai šypsotis ir pasitikėti savimi!

Kviečiame užsiregistruoti implantuojančio gydytojo konsultacijai ir pradėti kelionę savo svajonių šypsenos link:

NET 8 PRIEŽASTYS, KODĖL VERTA RINKTIS „ALL-ON-4“ METODĄ:

 1. Itin aukštas sėkmės rodiklis – net 97 % šių procedūrų yra sėkmingos!
 2. Vos vieno vizito metu Jums bus pašalinti likę dantys ir įsriegti 4 dantų implantai. To paties vizito metu bus atliekami atspaudai protezo gamybai, vėliau atliekami matavimai ir vos po 4 dienų galėsite džiaugtis visiškai pilnai atkurta šypsena!
 3. Ženkliai mažesnė kaina negu šypseną atkuriant pavieniais implantais. Į kainą įskaičiuotos implantacijos ir protezavimo hibridiniu protezu procedūros.
 4. Nereikalingos sudėtingos chirurginės procedūros, dažniausiai išvengiama kaulo augmentacijos. Net 95 % pacientams, pasirinkusiems dantų atkūrimą „All-on-4“ metodu, nereikia atlikti kaulo augmentacijos!
 5. Implantacijos procedūra gali būti atliekama su sedacija – taip nejausite skausmo ir jokių nemalonių pojūčių.
 6. Visiškai atkuriama kramtymo funkcija, o dantys atrodo itin natūraliai.
 7. Suteikiama viso gyvenimo garantija implantams.
 8. Procedūra gali būti atliekama ir pacientams, sergantiems diabetu ar pacientams, kuriems diagnozuota osteoporozė ar periodontitas. Dažniausiai pacientams su šiomis diagnozėmis nėra galima dantų implantacija, tačiau dėl „All-on-4“ metodo išskirtinumo, ši procedūra gali būti atliekama.

GYDYTOJAI PATARIA

„Šypsenos akademijos“ gydytojo burnos chirurgo Henriko Rusilo komentarai apie „All-on-4“ metodiką:

„Visų pirma, ši gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Antra, padeda taupyti laiką ir pinigus, koreguoja visą gydymo eigą. Įvertinus paciento dantų būklę, sprendžiame, kokį gydymą taikyti. Šios metodikos principas paprastas – pašalinami likę žandikaulio (arba abiejų) dantys ir įsriegiami 4 implantai, o po to ant jų fiksuojamas bendras dantų protezas. Taigi pakanka tik keturių implantų, kad visi žandikaulio dantys būtų atkurti. Mano praktikoje buvo atvejis, kai visus dantis pusamžiui vyrui atkūrėme per 10 valandų. Tai išties įspūdinga, kai po dienos vizito klinikoje žmogus gali šypsotis!“ – apie „All-on-4“ metodą pasakoja H. Rusilas.

Kviečiame skaityti, kaip gydytojui burnos chirurgui Henrikui Rusilui ir protezuojančiai gydytojai odontologei Giedrei Poderienei pavyko pacientui visiškai atkurti šypseną „All-on-4“ metodu VOS PER 10 VALANDŲ!

HENRIKAS RUSILAS
RASA PEDIŠIENĖ

„Šypsenos akademijos“ gydytojos burnos chirurgės Rasos Pedišienės komentarai apie „All-on-4“ metodiką:

„All-on-4“ yra renkamasis tada, kai pacientas yra netekęs daugelio dantų arba potencialiai tapsiantis bedantis. Tai yra puiki alternatyva išimamai plokštelei. Atliekant „All-on-4“ metodiką pašalinami likę dantys, tos pačios procedūros metu yra įsriegiami 4 implantai ir atliekami atspaudai hibridinio protezo gamybai. Vos po 4 dienų pacientas jau gali džiaugtis pilnai atkurta šypsena. Šis protezas yra tvirtas, estetiškas ir neišimamas. Jis nuolat lieka paciento burnoje ir jaučiasi kaip natūralūs dantys. Taip pacientas išvengia išimamos dantų plokštelės keliamų nepatogumų ir nejaučia jokio diskomforto. „All-on-4“ metodu atkurta šypsena estetiškai atrodo itin natūraliai.

Kviečiame užsiregistruoti implantuojančio gydytojo konsultacijai ir pradėti kelionę savo svajonių šypsenos link:

KUO „ALL-ON-4“ METODIKA SKIRIASI NUO TRADICINIŲ IMPLANTŲ IR IŠIMAMŲ PROTEZŲ?

LENTELĖ

Gydymo kelias

SENJORAI

KADA TAIKOMA ŠI METODIKA?

Unikali „All-on-4®“ gydymo metodika gali būti taikoma šiais atvejais:

 • Kaip alternatyva pacientams, nešiojantiems dantų plokšteles ar kitus išimamus protezus.
 • 6 ar daugiau dantų viename žandikaulyje praradusiems pacientams, kuriems netinkamas segmentinis protezavimas.
 • Kai dėl periodontito paciento dantys tampa paslankūs.

Kviečiame užsiregistruoti implantuojančio gydytojo konsultacijai ir pradėti kelionę savo svajonių šypsenos link:

KOKIU PROTEZU ATKURIAMI DANTYS, PASITELKIANT „ALL-ON-4“ METODĄ?

HIBRIDINIO DANTŲ PROTEZAVIMO PRIVALUMAI

✔ Hibridniai dantų protezai praktiškai niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų. Nešiojant šiuos protezus jausitės puikiai, nes jie patogūs, estetiški ir Jūsų burnos ertmės nedirginantys protezai, atstatantys tiek kramtymo, tiek estetinę dantų funkciją.

Labai svarbi hibridinių protezų savybė, jog jie biologiškai priimtini organizmui.

Hibridiniai protezai yra tvirtinami prie implantų ir neišimami, todėl galite pamiršti diskomfortą, kurį kelia išimami dantų protezai.

Tinkamai prižiūrimi, hibridiniai protezai gali tarnauti labai ilgai, tačiau būtina laikytis specialistų suteiktų rekomendacijų bei rūpintis savo burnos higiena, lankytis pas odontologą nurodytu dažnumu.

HIBRIDINIO DANTŲ PROTEZAVIMO TRUKŪMAI

✖ Hibridiniai protezai yra pagaminti iš akrilinės plastmasės arba sluoksniuoto kompozito, sutvirtinant juos metalu. Šie protezai yra tvirti, tačiau ilgainiui gali atsirasti apdailos nuskilimų, kurie yra pataisomi.

KODĖL REIKIA ATKURTI PRARASTUS DANTIS?

 • Dantų netekimas nėra tik estetinė problema – prarasti dantys turi įtakos ne tik išvaizdai, bet ir sveikatai. Netekus dantų, kramtymo funkcija neatliekama kokybiškai, maistas nėra tinkamai suvirškinamas, todėl gali atsirasti virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio gali prasidėti galvos skausmai, sutrikti kvėpavimo funkcija ir kiti sveikatos sutrikimai.

 • Netekus dantų nyksta žandikaulio kaulas, todėl dantų atstatymo atidėliojimas ateityje gali reikalauti sudėtingesnio gydymo ir didesnių finansinių išlaidų.

 • Prarasti dantys keičia žmogaus išvaizdą – įdumba lūpos, skruostai, atsiranda raukšlės.

 • Dantų netekimas taip pat turi įtakos mūsų psichologinei būklei. Netekę dantų tampame uždaresni, vengiame šypsojimosi, prarandame pasitikėjimą savimi.