Šypsenos dizainas – siekiant tobulos šypsenos

Šypsenos dizainas – tai modernus skaitmeninis metodas, leidžiantis iš anksto sumodeliuoti ir pasimatuoti naują šypseną.

Kiekvienam pacientui, kurio gydymo plane yra numatytas estetinis dantų gydymas, modeliuojamas pageidaujamos šypsenos dizainas atsižvelgiant į individualias galimybes ir paciento lūkesčius.

Šios procedūros pagalba pacientas ir gydytojas gali matyti galutinį darbo rezultatą dar prieš atliekant intervencines procedūras. Iš esmės, ši procedūra yra rekomenduojama kiekvienam, kuriam aktualu turėti dar gražesnę ir estetiškai patrauklesnę šypseną nei iki šiol.

Kiekvienam, kuriam sunku įsivaizduoti, kaip atrodytų su svajonių šypsena veide. Kiekvienam, kuris trokšta tobulos šypsenos nepažeidžiant danties audinių.

Vos keli žingsniai ir jūs jau matuojatės naują šypseną

Pirmojo vizito – konsultacijos, metu dalyvauja tik pacientas ir gydytojas. Naudojant intraoralinį skanerį, atliekant fotografijas, filmuojant žandikaulio judesius, gydytojas surenka visą svarbią informaciją apie paciento dantų būklę, šypsenos tipą bei santykį su veidu.

Labai svarbu, kad šio vizito metu pacientas išsakytų savo pageidavimus, lūkesčius, galbūt net ir parodytų tobulos šypsenos pavyzdžių nuotraukas.

Kitas žingsnis – remiantis surinkta informacija pirmojo vizito metu gydytojas odontologas ir dantų technikas modeliuoja skaitmeninę šypseną. Specialių programų pagalba, pirmiausiai, sukuriama 2D šypsena, atsižvelgiant į veido bruožus, lūpų padėtį šypsenos metu bei paciento pageidavimus.

Po to, duomenys persiunčiami į dantų technikų laboratoriją, kurioje yra pagaminamas 3D modelis pagal naujai sumodeliuotus dantis.

Estetinė odontologija

Antrojo vizito metu atliekamas šypsenos pamatavimas. Ši procedūra dar kitaip vadinama „mock up“. Jos metu nuo 3D modelio nuimamas atspaudas ir naujai sukurta dantų forma yra perkeliama tiesiai ant paciento dantų. Po to, atliekamos fotografijos bei naujosios šypsenos vertinimas. To paties vizito metu uždėtą „mock up“ galima nuimti iš karto nepažeidžiant sveikų danties audinių, arba, pacientui pageidaujant, galima palikti 3 – 4 dienoms, tam kad pacientas galėtų analizuoti bei įvertinti savo naują šypseną ir už odontologo kabineto ribų.

Pacientui priėmus sprendimą, pamatuota šypsena „Šypsenos akademija“ klinikoje dirbančių specialistų dėka gali greitai ir nesudėtingai tapti pastovia ir ilgaamže, kuri neabejotinai pakels jūsų savivertę ir atneš sėkmę. Juk šypsotis taip gera.