Konsultacijos ir gydymo planai padeda sėkmingai pasiekti svarbiausią tikslą – sveiką ir gražią šypseną

Nuolat tobulėjant šiuolaikinės odontologijos galimybėms, pasirinkti geriausią ir optimaliausią dantų protezavimo būdą tikrai nėra sudėtinga. Viskas priklauso tik nuo jūsų norų, finansinių galimybių ir bendros organizmo būklės.

Tačiau, siekiant kuo efektyviau išspręsti susidariusią situaciją ir pasiūlyti geriausią gydymo strategiją, būtinos konsultacijos.

Ką svarbu išsiaiškinti konsultacijų metu?

Pirmiausia, didžiausią dėmesį skiriame išsiaiškinti, kaip gražią ir sveiką šypseną įsivaizduojate jūs, išklausome jūsų skundus bei problemas. 

Po pokalbio ir atidžios apžiūros, įvertinama bendra dantų ir dantenų būklė bei kramtymo funkcija, o atsižvelgiant į situaciją, gali prireikti papildomų tyrimų

 • Dantų ir žandikaulių rentgeno nuotraukos;
 • 3D kompiuterinės tomografijos;
 • Veido ir dantų skenavimo.

Po šių tyrimų, suteikiama informacija apie jums reikalingą gydymą, galimas jo alternatyvas, privalumus ir trūkumus, kainą, planuojamų procedūrų kiekį ir laiką.

Siekdami dar geriau išsiaiškinti ir vėliau įgyvendinti jūsų lūkesčius, konsultacijos metu, kartu su jumis, peržiūrime nuotraukas, aptariame pageidaujamą dantų formą ir spalvą. 

Tam, kad būtų galima sumodeliuoti individualius poreikius atitinkančią šypseną, nufotografuojame ir nuskenuojame jūsų veidą bei dantis. 

Dantų implantacija

Mūsų tikslas – savo pacientams užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę. Tad konsultacijoms pasitelkiame visus „Šypsenos akademijoje“ dirbančius specialistus:

 • implantuojantį gydytoją, 
 • protezuojantį gydytoją, 
 • endodontologą, 
 • burnos higienistą,
 • terapeutą;
 • periodontologą;
 • ortodontą;
 • esant poreikiui ir chirurgą.

Būsimos šypsenos planavimas neįsivaizduojamas be dantų technikų pagalbos

Kadangi būtent jie atlieka dantų modeliavimo ir diagnostinio pavaškavimo darbus.

„Šypsenos akademijoje“ yra dantų technikų laboratorija, tad šie kolegos mielai dalyvauja konsultacijose, kurių metu su pacientu aptariami sumodeliuoti dantys bei renkama jų spalva. 

Taip pat, konsultacijų metu,  supažindinsime jus su būsimomis procedūromis, reikalingomis norint turėti pasirinktą sveikos ir gražios šypsenos variantą.

Kam reikalingas gydymo planas?

Prieš pradedant gydymą, sudaromas gydymo planas. Jo dėka, iš anksto žinosite, kiek vizitų jūsų laukia ir pas kuriuos specialistus reikės lankytis.

Sudarant gydymo planą, atsižvelgiama į tai, kad vizitai pas skirtingus specialistus – implantuojantį gydytoją, protezuojantį gydytoją, endodontologą, terapeutą, burnos higienistą ir kitus – būtų sudėlioti taip, jog kiekvienas gydytojas laiku ir kokybiškai atliktų savo darbą.  

Sudarytą gydymo planą įgyvendinsime prisiderinę prie jūsų gyvenimo ritmo, svarbių įvykių, kelionių ir darbų.

Atvykite pas mus ir mes jums padėsime neišsimušant iš kasdienio gyvenimo ritmo džiaugtis sveika ir gražia šypsena

Žymos: