Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai palengvina gydytojų darbą bei leidžia pasiekti geriausių rezultatų

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai supaprastina visus reikiamus medicininius tyrimus, taupo pacientų laiką bei palengvina gydymo procesą.

Jau seniai praėjo tie laikai, kai vizitui pas stomatologą reikėdavo sukaupti visą turimą drąsą, o gydytojai naudodavosi primityviais įrankiais bei savo nuojauta tam, kad suprastų, kaip spręsti pacientų bėdas.

Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos taupo pacientų ir gydytojų laiką bei paverčia visą gydymo procesą maksimaliai maloniu tiek fiziškai, tiek emociškai. 

Mūsų klinikoje atliekamos radiologinės diagnostikos:

  • 3D kompiuterinė tomograma; 
  • Skaitmeninė panoraminė rentgenograma;
  • Dentalinė rentgenograma.

Panoraminės ir dantų rentgenogramos yra saugios, kadangi skaitmeninių technologijų dėka, paciento apšvita sumažinama keliomis dešimtimis procentų.

Planuojant implantacijas ar kitokias chirurgines procedūras, būtinai atliekama 3D kompiuterinė tomograma. Šis tyrimas leidžia pamatyti vidines organizmo struktūras ir nustatyti jų pakitimus. Remiantis 3D tomograma, gydytojas tiksliai numato būsimo implanto vietą kaule, įvertina kaulinių bei minkštųjų audinių būklę implantacijos srityje. Tai garantuoja sėkmingas implantacijas bei kitas protezavimo procedūras. 3D kompiuterinė tomograma taip pat gelbsti diagnozuojant dantų šaknų skilimus, rezorbcijas, aptinkant svetimkūnius šaknų kanaluose, vertinant kaulo būklę aplink dantis.

Skaitmeninė panoraminė rentgenograma

Skaitmeninė panoraminė rentgenograma parodo bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulių kaulų bei juose esančių dantų vaizdą, viršutinio žandikaulio sinusus, apatinio žandikaulio nervų kanalus, smilkininio žandikaulio sąnario padėtį. Įprastai ši rentgenograma reikalinga  tiriant bendrą dantų ir žandikaulių būklę, planuojant ir vertinant didesnės apimties protezavimo procedūras, prieš protinių ir retinuotų dantų šalinimą, taip pat periodonto būklės įvertinimui.

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai

Dentalinėje rentgenogramoje vertinami vieno ar kelių dantų vainikai, šaknys, periodonto raištis bei jį supantis kaulas. Odontologas, remdamasis šiuo tyrimu,  gali nustatyti šaknų kanalų ilgį, jų išsidėstymą, diagnozuoti kariozinius dantų ar jų šaknų pažeidimus, periodonto kišenių gylį.

„Šypsenos akademijos“ pacientams (taip pat ir gydytojams) labai patogu tai, kad visi reikalingi skaitmeniniai radiologiniai tyrimai atliekami vienoje vietoje, t. y. mūsų klinikoje, kurioje vyksta ir visas tolimesnis gydymas. Jūsų gydytojas iš karto, tyrimo metu, gali įvertinti situaciją kompiuterio ekrane bei aptarti su jumis. Visos mūsų klinikoje padarytos rentgenogramos saugomos archyvuose, o jei pacientas pageidauja, įrašomos į skaitmenines laikmenas.

3D intraoralinis ir 3D veido skeneriai leidžia į skaitmeninę erdvę perkelti visas dantų ir veido struktūras, kurios vėliau naudojamos jūsų sveikos šypsenos modeliavimui. Vos kelių minučių tyrimas, specialių programų dėka, leidžia parinkti pacientui labiausiai tinkančią dantų formą, spalvą bei priderinti ją prie veido bruožų. Ypač mūsų pacientams patinka tai, kad šių modernių technologijų dėka jie gali „pasimatuoti“ savo būsimą šypsena – pamatyti, kaip ji realiai atrodys. Tai leidžia aiškiau įsivaizduoti, kokio rezultato mes siekiame bei su geresne nuotaika  „atlaikyti“ visus gydymo etapus. 

Taigi, šypsenos mūsų „akademijoje“ atgimsta ne tik sveikos, bet ir nuoširdžios.

Žymos: