Kodėl 99 % mūsų implantacijos klientų antrą kartą grįžtų į „Šypsenos akademiją“?

„Mane asmeniškai užkabino patraukli kaina, bet dabar kainą pastumčiau į antrą vietą ir sakyčiau, kad mane užkabino profesionalumas – nebuvo jokių neaiškumų“ – pasakoja „Šypsenos akademijos“ klientas Gintautas. 

Mūsų komanda atliko išsamią rinkos analizę, organizavo grupines diskusijas bei individualius interviu su pacientais, kuriems buvo atlikta implantacijos ir protezavimo paslauga. Tyrimo rezultatai parodė, kad dantų implantai ne tik atkuria fizinę šypseną – jie atkuria ir savivertės jausmą. „Mano atveju, aš šypsausi negalvodama, man nebereikia sučiaupti lūpų ir galvoti, kaip aš atrodysiu“ – sako Inga.

„Noriu nustoti kontroliuoti, kada galiu šypsotis“ – pasakoja daugelis mūsų implantacijos klientų. Šis dažnai iš klientų girdimas sakinys mus paskatino giliau pasidomėti ir sužinoti, kodėl žmonės pasirenka dantų implantus ir kaip ši paslauga įtakoja jų gyvenimo kokybę.

Mūsų pacientų istorijos nėra tik dantų prieš / po nuotraukos ir tekstas – tai gyvi pasakojimai. „Aš ilgai tempiau laiką, nes labai bijojau skausmo. Turėjau karūnėlę, o po ja žandikaulyje išsivystė cista – beprotiškai skaudėjo. Laikui bėgant pradėjau švepluoti, todėl susikaupiau ir nusprendžiau iki galo investuoti į tą savo šypseną, galutinai implantų pagalba susitvarkyti dantis“ – pasakoja Rimantė.

„Šypsenos akademijos“ klientai, kaip vieną iš svarbių elementų įvardijo tai, kad gydymas prasideda nuo nuodugnios analizės ir profesionalios konsultacijos. Kiekvienam, implantaciją atliekančiam pacientui, yra priskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris užtikriną sklandų, operatyvų ir gerai suplanuotą gydymo procesą.

Pacientai taip pat atkreipė dėmesį, kad jautėsi galintys pasitikėti gydytojais, dalykiško bendravimo metu jiems buvo išsamiai pristatyti naudojami metodai ir technologijos. Mūsų specialistų įsipareigojimas ir domėjimasis naujovėmis leidžia klientams pasiūlyti pažangiausias dantų implantų paslaugas, o šiltas, užtikrintas bendravimas nekelia pacientams klausimų, kad „tu rūpi – jautiesi svarbus tam gydytojui“ – sako jau keletą implantų turinti Inga.

Mūsų darbuotojų dažnai klausiama apie procedūros trukmę, skausmą ir galimus rizikos faktorius. Mūsų specialistai visada paaiškina, pateikia atsakymus, kurie pagrįsti moksliniais faktais ir jų ilgamete praktine patirtimi.

Klientai taip pat akcentavo poreikį gauti aiškią, suprantamą informaciją apie po-procedūrinę priežiūrą. Atsižvelgdami į šias pastabas sukūrėme asmeninį po-procedūrinį priežiūros planą, kuris padeda pacientams palaikyti sveiką šypseną.

Nuo 2023 metų birželio mėnesio vykdome nuolatinę implantacijos pacientų apklausą. Užpildytų anketų duomenys atskleidė, kad – net 99 % apklaustųjų, atstatyti prarastą dantį grįžtų ir antrą kartą. Tai patvirtino ir visi mūsų kalbinti pacientai: „Tikrai neapsiriksite, nes pasitinka profesionaliai paruošti jaunuoliai, procesas labai gerai paaiškinamas, išdėstomas. Viskas buvo pasakyta. Taigi aš visiškai rekomenduoju savo draugams ir aplinkiniams“ – sako Zina.

Jeigu po šio paskaitymo pajutote susidomėjimą ir norite sužinoti, kaip dantų implantai gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę, kviečiame susisiekti ir užsiregistruoti konsultacijai. Kaip sako mūsų pacientė Vilma – pas mus „viskas laiku – nėra tų įsivaizduojamų ilgų eilių“.

Jūsų kelionė į laisvą, sveiką ir nekontroliuojamą šypseną gali prasidėti būtent čia!

Žymos: