Saugus dantų balinimas namuose: ar tai įmanoma?

Dantų balinimas – tai viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu yra sumažinama dantų pigmentacija ir pagerinama jų spalva. Kalbant apie tobulai baltą šypseną ir dantų balinimo būdus iki šiol dažniausiai girdėdavome apie „kabinetinį“ dantų balinimą, atliekamą odontologijos klinikose, kuomet balinamoji medžiaga yra suaktyvinama LED lempomis.

Ne paslaptis, kad tokias procedūras dažnai lydi ir padidėjęs dantų jautrumas, o norimam efektui pasiekti, gali tekti procedūrą kartoti keletą kartų. Baltų dantų efektui pasiekti, šiuolaikinė odontologija pristato alternatyvą – saugų dantų balinimą „chiara. by Airnivol“ kapomis namuose.

Dantų balinimas „chiara. by Airnivol“ kapomis – kas tai?

Tai yra pirmasis pilnai sukomplektuotas ir personalizuotas dantų balinimo rinkinys, skirtas atlikti dantų balinimą namuose. Šis balinimo rinkinys buvo sukurtas, bendradarbiaujant italų ortodontams ir technikams bei sujungiant dantų tiesinimo kapų gamintojų „Airnivol“ komandos patirtį ir bendradarbiavimą su garsiausiais Italijos universitetų mokslininkais. Šis balinimas skirtas tiems, kurie nori saugiai ir visiškai nepažeidžiant emalio pasibalinti dantis namuose.

Kokia šio balinimo paslaptis?

Ši balinimo procedūra neagresyviai, visiškai nekendama dantims, greitai ir efektyviai balina dantis namuose. „chiara. by Airnivol“ dantų balinimo rinkinyje rasite kapas, kurios yra gaminamos laboratorijoje, o vėliau apdirbamos ir kontūruojamos rankomis, kad tobulai atitiktų kiekvieno paciento dantenų liniją ir būtų išvengta nemalonaus dantenų dirginimo. Šios kapos pilnai prilimpa prie dantenų linijos, o rezervuaras neleidžia balinimajam geliui išbėgti, tai garantuoja balinimo efektyvumą. Dantų balinimo procesas trunka 14 dienų, po 8-9 val. per dieną, dėvint kapas, pripildytas geliu, miego metu, o sertifikuota balinamojo gelio kokybė, personalizuotas kapų patogumas bei saugumas garantuoja matomus rezultatus jau pirmosiomis balinimo dienomis.

Dantų balinimo etapai:

Pirmas etapas – lūkesčių nustatymas. Prieš pradedant dantų balinimo procedūrą, specialistas pagal specialią dantų spalvos paletę nustato pradinę dantų spalvą. Kartu numatomas ir galimas pasiekti rezultatas.

Antras etapas – atspaudai. Pasirinkus šį balinimo metodą, klinikoje atliekamas skaitmeninis skenavimas individualių balinimo kapų gamybai. Laboratorijoje pagaminamos individualios dantų balinimo kapos.

Trečias etapas – balinimo kapų atidavimas. Kito vizito metu pacientui atiduodamas „chiara. by Airnivol“ dantų balinimo rinkinys, higienistė apmoko, kaip naudoti šį rinkinį namuose. Jeigu pacientas pageidauja, dantų balinimo rinkinys gali būti atsiunčiamas pacientui tiesiai į namus!

Ketvirtas etapas – balinimas namuose. Pacientas 2 savaites savarankiškai atlieka dantų balinimą kapomis namuose pagal specialisto suteiktas instrukcijas.

Penktas etapas – rezultato įvertinimas. Po 2 savaičių pacientas atvyksta į kliniką balinimo rezultatų įvertinimui.

Ką svarbu žinoti prieš dantų balinimą?

Siekiant maksimalaus rezultato, prieš dantų balinimą yra svarbu atlikti profesionalią burnos higieną ne seniau nei prieš 2 mėnesius, taip pat viso balinimo metu vengti dantis dažančių produktų tokių, kaip kava, arbata, raudonas vynas, bei atsisakyti žalingų įpročių ypatingai – rūkymo.

 

CHIARA