DANTŲ IMPLANTACIJA

Kas tai?

Greitas ir neskausmingas būdas atkurti prarastus dantis.

Dantų implantas - tai mažas titaninis varžtelis, sriegiamas į kaulą, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Ant implanto yra tvirtinama danties karūnėlė. Implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys.

Kada reikia?

Implantacija reikalinga netekus kelių, daugumos ar net vieno danties. Žinokite - Jūs ne vieni! Daugiau nei 3 600 000 000 žmonių visame pasaulyje trūksta bent vieno danties.

Kodėl reikia?

Neturint visų dantų, atsiranda virškinimo problemos, dėl pakitusio sąkandžio prasideda galvos skausmai, nyksta kaulas. Taip pat kinta išvaizda - įdumba lūpos, skruostai, darosi raukšlės.

Procedūros eiga

Dantų atstatymas implantais paprastai užtrunka nuo 4 iki 6 mėnesių. Ir susideda iš keleto žingsnių.

Gydymo kelias

Galimybės

Vienmomentė implantacija

Puiki išeitis nepataisomai sugedus vienam ar keliems dantims, patyrusiems traumas. Implantas sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą, todėl maksimaliai sumažinamas gijimo laikas. Kad nebūti be danties, esant poreikiui po procedūros galima fiksuoti laikiną danties protezą. Nuolatinis protezas dažniausiai fiksuojamas po trijų mėnesių.

Tilto fiksavimas ant pavienių implantų

Jei netekote trijų dantų toje pačioje zonoje, juos galima atkurti panaudojus tiltinę konstrukciją. Išlaikant tam tikrą atstumą sriegiami du implantai, vėliau ant jų fiksuojamas trijų dantų tiltas.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas - All-on-4 metodika

All-on-4 (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“) gydymo metodika skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Tai puiki alternatyva siekiant išvengti nepatogaus išimamo protezo nešiojimo.

Vieno vizito metu pašalinami visi likę dantys ir sriegiami 4 implantai, ant kurių tvirtinamas neišimamas laikinas protezas.

Implantams prigijus kaule, laikinas protezas keičiamas nuolatiniu, neišimamu protezu.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas plokštele ant dviejų implantų

Įprasta išimama plokštelė dažnai erzina pacientą, nes ji pasižymi nestabilia fiksacija bei neefektyvia kramtymo funkcija. Norint užtikrinti plokštelės stabilumą, galima ją fiksuoti ant dviejų įsriegtų implantų. Šis protezas išimamas, tačiau naudojimo prasme patogesnis nei įprasta plokštelė. Išsaugomi skonio receptoriai, nes viršutinio žandikaulio plokštelės gomurinė dalis giliau kerpama.

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Kiek tai kainuos?

Mūsų partneriai

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos