DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Kas tai?

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – tai šiuolaikiškiausias ortodontinio gydymo metodas, ilgą laiką medikų ieškotas kelias į pacientui itin komfortišką ir ne mažiau kokybišką dantų tiesinimą. Pamirškite geležinius breketus, vielutes, dažnus apsilankymus, ilgas valandas gydytojo kėdėje, ir diskomfortą valgant mėgstamą maistą. Rinkitės nematomą gydymą ir akivaizdų rezultatą!

Kada reikia?

Dantų tiesinimas kapomis sprendžia įprastas ortodontines problemas: netaisyklingą sąkandį, dantų rotaciją, susigrūdusius dantis, neproporcingus dantų tarpelius bei kitas neharmoningo dantų lanko problemas. Netaisyklingas sąkandis gali turėti įtakos sveikatos sutrikimų atsiradimui, pvz.: galvos, žandikaulio skausmų išsivystymui. Kreivi dantys gali apsunkinti kramtymo, kalbėjimo funkcijas, padidinti ėduonies susidarymo riziką (dėl asimetrijos ar atipinės pozicijos žandikaulyje, dantų paviršius yra sunkiau valomas).

Procedūros eiga

Gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Tačiau vidutiniškai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo 1 iki 2 metų, o apsilankymų klinikoje standartiškai pakanka vos 5–6.

7 paprasti žingsniai

Gydytojai

Subūrėme didžiulę savo srities profesionalų komandą, registruokitės susitikimui su specialistu jau dabar ir ženkite pirmąjį žingsnį savo svajonių šypsenos link.

Dažnai užduodami klausimai

Kitos paslaugos